سلامتی و پزشکی

تلاش پسر ترامپ برای کم جلوه دادن آمار کرونا در آمریکا

پسر ارشد رئیس جمهوری آمریکا تلاش کرد تا آمار مرگ و میر روزانه کووید 19 در آمریکا را کم اهمیت جلوه دهد اما به اشتباه ادعا کرد که این آمار تقریبا هیچی نیست.

10 آذر 1399

تعبیر خواب اسب مرده و دیدن آن در خواب چیست؟

دیدن اسب مرده در خواب نماد از دست دادن انرژی و محرک هایی است که فرد در زندگی واقعی خود داشته است. با تعبیر خواب اسب مرده همراه ما باشید.

9 آذر 1399

آگاهانه فرایند درمان کرونا را در خانه پایش کنید

معاون پژوهشی مرکز تحقیقات جراحی مغز و اعصاب عملکردی دانشگاه شهید بهشتی گفت: برای درمان کرونا زمان تشخیص، زمان مراجعه و زمان درمان اولیه و پیشگیری از انتقال به دیگران بسیار مهم است. باید به بیماران آگاهی لازم داده گردد و گفته گردد که چه زمانی مجددا به...

9 آذر 1399

فرایند صعودی کرونا در خراسان شمالی ، 240 بیمار بدحال بستری هستند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: هم اکنون بین 230 تا 240 بیمار بد حال کرونایی در بیمارستان های خراسان شمالی بستری و تحت مراقبت هستند که آمار نشان دهنده افزایشی بودن مبتلایان است.

5 آذر 1399

آشنایی با خواص عرق مرزه

تقویت بچه ها ضعیف، درمان نقرس، اسهال، دلپیچه، استفراغ و تقویت قوای جنسی از خواص عرق مرزه است. با سایر خواص و طریقه مصرف عرق مرزه آشنا شوید.

5 آذر 1399

خبرنگاران فضای مجازی ظرفیتی برای آموزش قطع زنجیره انتقال کروناست

شهرکرد- خبرنگاران- استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به شیوع ویروس کرونا و تاثیر آن بر جامعه گفت: ظرفیت فضای مجازی اهرم مهمی برای آموزش به مردم در مورد مقابله با گسترش و قطع زنجیره انتقال ویروس کروناست.

3 آذر 1399

سطح متفاوت ویروس کرونا در بدن بچه ها مبتلا

دانشمندان آمریکایی اعلام کردند سطح کووید 19 در بدن بچه ها آلوده به این ویروس بطور معناداری با یکدیگر متفاوت است.

3 آذر 1399

خبرنگاران تناقض گویی های ترامپ: قدرت را منتقل نخواهم کرد

نیویورک- خبرنگاران-دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا و نامزد جمهوریخواهان در انتخابات 2020 بار دیگر بطور ضمنی تهدید به کنار نرفتن از قدرت در صورت شکست در انتخابات کرد و گفت: انتقال مسالمت آمیز (قدرت) را به طور کامل می خواهم اما این کار را نخواهم کرد چون پیروز...

1 آذر 1399

سناریو برکناری پلوسی؛ تاکتیک انتخاباتی جدید جمهوریخواهان

داگ کالینز با طرح این ادعا که نانسی پلوسی رئیس دموکرات مجلس و از مخالفان سرسخت سیاست های ترامپ دچار زوال عقل شده است، با ارائه قطعنامه ای که می تواند یکی از تاکتیک های جدید انتخابات جناح ترامپ باشد، خواستار برکناری او از پست ریاست شده است.

26 آبان 1399

خبرنگاران 84 درصد جمعیت چهارمحال و بختیاری غربالگری شد

شهرکرد- خبرنگاران-ربیس مرکز بهداشت و معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال و بختیاری با اشاره به شیوع گسترده ویروس کرونا گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا، تاکنون84 درصد جمعیت استان برای سومین بار غربالگری شدند.

25 آبان 1399

آزمایش واکسن کرونای آمریکایی متوقف شد

شرکت داروسازی جانسون اند جانسون در آمریکا با تایید متوقف ساختن مرحله نهایی آزمایش بالینی واکسن کرونای خود به دلیل بیماری یک داوطلب جزئیات از بیماری وی را فاش نکرد.

23 آبان 1399

قدرتمندترین ابررایانه انگلیس به جنگ کرونا می رود

شرکت ان ویدیا با همکاری دانشگاه کمبریج قدرتمندترین ابررایانه انگلیس را فراوری خواهند کرد که از هوش مصنوعی برای تحقیقات پزشکی و یافتن راه های درمان کرونا بهره می گیرد.

21 آبان 1399

رود سرخ کوسکو؛ زیبایی خارق العاده در بطن پرو

پرو جاذبه های تماشایی بسیاری را در بطن خود جای داده و هر ساله مسافران بسیاری از اقصی نقاط دنیا خودشان را به این منطقه می رسانند تا بتوانند شخصا در این مکانها حضور داشته باشند. یکی از دیدنی های بی مثال این منطقه، رودخانه سرخ در کوسکو بوده که هواداران بسیاری...

19 آبان 1399

شاخص ترین سران کشور های جهان که به ویروس کرونا مبتلا شدند

روز جمعه دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا، گفت که آزمایش کرونای وی و همسرش ملانیا مثبت اعلام شده است.

17 آبان 1399

پاسخ AFC به اعتراض الهلال: ظلم نکردیم، قانون را اجرا کردیم

نایب رئیس کمیته مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا به اعتراض باشگاه الهلال عربستان در مورد حذف از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا پاسخ داد.

15 آبان 1399

آیا ترامپ از شکست ترسیده؟

خبرنگاران : رفتار پرخاشگرانه ترامپ در مناظره سه شنبه شب، نشان می دهد که وی دیگر آن اعتماد بنفس چهار سال پیش را ندارد و این برایش گران تمام خواهد شد.

14 آبان 1399

مسئولیت ما برای مقابله با کرونا چیست؟

از زمستان سال گذشته بود که با ورود ویروس کرونا به چرخه زندگی بشر، فصل جدیدی از جهان امروز گشوده شد. این مهمان ناخوانده خیلی از امور روزمره زندگی ما را تحت تاثیر قرار داد و علی رغم پافشاری ما برای حفظ عادات گذشته، بر ما پیروز شد.

14 آبان 1399

1423 نفر در شرکت کار و تأمین سازمان تامین اجتماعی جذب می شوند

مدیرعامل شرکت کار و تأمین متعلق به سازمان تأمین اجتماعی از جذب 1423 نفر در این شرکت اطلاع داد و گفت: متقاضیان دارای مدک تحصیلی دیپلم و فوق دیپلم می توانند در این آزمون شرکت نمایند.

13 آبان 1399

موفقیت ماهشهر در گذر از پیک اول کرونا

فرماندار ماهشهر گفت: در پیک اول، شهرستان بندر ماهشهر به لحاظ کنترل شیوع ویروس کووید 19 به پیروزیت دست یافت و از پیروز ترین شهرستان ها در سطح استان بود.

13 آبان 1399

تعبیر خواب بلند کردن

با تعبیر خواب بلند کردن بار سنگین، تعبیر خواب بلند کردن بچه، تعبیر خواب بلند کردن زن و تعبیر خواب بلند کردن توسط وسیله ای همراه ما باشید.

12 آبان 1399
تعداد: (264)