اخبار و رویدادها

داستان تیونینگ دنا به وسیله کوروش منصوری

کوروش منصوری قصد داشت تا با همکاری با شرکت ایپکو محصولات ایران خودرو را تیونینگ کند اما چرا این اتفاق رخ نداد؟

5 آذر 1401

فعالیت 70 شرکت دانش بنیان و خلاق در کهگیلویه و بویراحمد

سرپرست پارک فناوری استان گفت: از این تعداد فقط 12 شرکت زیر مجموعه پارک علم و فناوری استان است.

1 آذر 1401

54 درصد گاز قم در بخش خانگی مصرف می شود

مدیر بهره برداری شرکت گاز قم گفت: در نیمه دوم سال به طور میانگین 54 درصد گاز توزیعی در استان قم از طریق مشترکان بخش خانگی مصرف می شود که با توجه به سرمای هوا لزوم صرفه جویی از طریق همشهریان دوچندان است.

30 آبان 1401

ممکن است بعضی از سرمایه گذاری ها در زیرساختهای گردشگری احساس نشوند

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای منتشر شده، ممکن است بعضی از سرمایه گذاری ها در زیرساختهای گردشگری احساس نشوند.

24 آبان 1401

15 زلزله بالای سه ریشتر در سیستان و بلوچستان به وقوع پیوست

معاون ستاد مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: 15 مورد زلزله بالای سه ریشتر از ابتدای سال جاری تا به امروز در استان به وقوع پیوسته که خسارت جانی و مالی به همراه نداشته است.

20 آبان 1401

ببینید ، توصیه وزیر ورزش به مردم ؛ روز مسابقه به قطر بروید قیمت بلیت مناسب است! ، نمی دانم چرا از بلیت هواپیما استقبال نشده است!

سجادی، وزیر ورزش گفت: 22 هزار نفر تا به حال بلیت بازی های جام جهانی را تهیه نموده اند اما هنوز بلیت هواپیما به این مقدار فروخته نشده است.

19 آبان 1401

طرح نو فروش فوری 6 محصول سایپا از فردا ، اسامی خودروها، قیمت و زمان تحویل

شرایط فروش فوری سایپا در آبان 1401 اعلام شد. در این طرح خودروهای شاهین، کوییک آر، کوییک پلاس و سایپا 151 به فروش می رسند.

10 آبان 1401

4 طرز تهیه حلوا زنجبیلی ساده و سه رنگ

حلوا زنجبیلی با آن عطر دلچسب و بافت تردی که دارد، یکی از خوشمزه ترین انواع حلوا یا بهتر است بگوییم شیرینی ایرانی محسوب می شود. این حلوا برخلاف دیگر حلواها به صورت قالبی درست می شود و بسیار ترد و لطیف است. توجه به نکات کلیدی حلوا زنجبیلی موجب می شود تا بتوانید...

9 آبان 1401

عکس غبارآلوده تازه جیمز وب از ستون های آفرینش: زیبایی و خوف انگیزی!

این فقط هابل نیست که روی سوژه ستون های آفرینش زوم نموده است. تیم تلسکوپ فضایی جیمز وب عکس جدیدی با فروسرخ میانی از ستون های آفرینش منتشر نموده است، چشم انداز ای که شکوه و حس ترس را با هم دارد.

8 آبان 1401

مهمونی ایرج طهماسب ادامه دارد؟

در حالی که شایعاتی درباره سرانجام زودهنگام برنامه مهمونی مطرح شده، طبق اعلام روابط عمومی پلتفرم پخش کننده آن، این مجموعه بر اساس قرارداد اولیه 30 قسمتی بوده و پس از سرانجام قسمت سی ام پرونده فصل اولش بسته شده است.

1 آبان 1401

کاهش حجم تراکنش توکن های متاورس

بر اساس گزارش ها تعداد کاربران شناخته شده ترین کوین های روزانه فعال متاورس، یعنی دیسنترالند و سند باکس به ترتیب به 38 و 522 نفر رسیده است.

29 مهر 1401

فراموشی عجیب یک پیرزن آمریکایی در مورد لنزهای تماسی خود

یک پیرزن آمریکایی به دلیل فراموشی به مدت 23 روز چندین لنز تماسی را در چشم های خود نگه داشته است.

28 مهر 1401

حدود 49 هزار هکتار از زمین های سیستان و بلوچستان به سامانه های نوین آبیاری مجهز شده است

مدیر آب و خاک و امور فنی مهندسی سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: تا به امروز 48 هزار و 900 هکتار از زمین های زراعی و باغی استان به سامانه های نوین آبیاری مجهز شده که این امر زمینه صرفه جویی بیش از 267 میلیون مترمکعب آب در بخش کشاورزی را فراهم نموده...

26 مهر 1401

فعالان مالی پشیمان از فعالیت در فضای مجازی

نایب رئیس کمیسیون خدمات فنی و مهندسی اتاق بازرگانی ایران گفت: تجار خارجی تشخیص می دهند که در کدام پیغام رسان فعالیت خود را دنبال نمایند آن ها برای خود این پرسش را مطرح می نماید که چرا باید در این پلتفرم داخلی عضو شوند و چه فعالیتی می تواند در این فضا داشته...

23 مهر 1401

دشمن با انواع فتنه انگیزی و تفرقه افکنی در پی تجزیه کشور است

استاندار اصفهان گفت: دسترسی دشمن به نخبگان، فعالان فرهنگی، اجتماعی، هنری و… بالا رفته است که اینها نتیجه نپرداختن ما به جهاد تبیین است.

21 مهر 1401

اظهارات مهم رئیسی درباره مدیریت منابع آب

رئیس جمهور با تاکید بر لزوم مدیریت تامین، توزیع و مصرف آب در کشور، اصلاح روش های مصرف آب و نیز اصلاح الگوی کشت را از مهم ترین و محوری ترین مسائل کشور دانست و گفت: همکاری و همگامی مردم برای تحقق این اهداف بسیار مهم است.

20 مهر 1401

آشنایی با سوغات متفاوت و متنوع چابهار

چابهار یکی از شهرهای جنوب خاوری استان سیستان و بلوچستان ایران و تنها بندر اقیانوسی این کشور است که در کرانهٔ دریای مکران و اقیانوس هند واقع شده است. لنگرگاه آن قابلیت پهلوگیری کشتی های اقیانوس پیما را دارد و از منطقه ها آزاد بازرگانی ایران است.

17 مهر 1401

9 روش کاربردی برای درمان خود سرزنشگری

گفتگوی بسیاری از آدم ها با خودشان، محبت آمیز و مهربان نیست و این موضوع در شرایط سخت و روبرو شدن با ناراحتی ها و مسائل بیشتر می گردد. فرقی ندارد در چه موقعیتی هستید، خود سرزنشگری نه تنها چیزی را درست نمی کند، بلکه می تواند باعث ایجاد پیامدهای مخربی نیز...

13 مهر 1401

تصویب 32 میلیارد ریال برای توسعه گردشگری لردگان

32 میلیارد ریال برای توسعه گردشگری شهرستان لردگان مصوب شد.

7 مهر 1401

عنوان نوزدهمی جاور در روئینگ قهرمانی دنیا

مهسا جاور پیروز شد در مسابقات روئینگ قهرمانی دنیا به عنوان نوزدهم دست یابد.

5 مهر 1401
تعداد: (1940)