مقالات گردشگری

این خودروها سه سوته سرقت می شوند

خبرنگاران : در این خبر خودرو هایی را به شما معرفی خواهیم کرد که ایمنی آن ها بسیار پایین هستند.

13 اردیبهشت 1400

اعتراف تلخ سعید آذری، قبول کنید شرایط میزبانی نداشتیم خبرنگاران

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: تناقض در تصمیم گیری AFC و سفر فولاد به عربستان ما را بر آن داشت تا از حقوق باشگاه مان دفاع کنیم.

12 اردیبهشت 1400

انتها دور اول مذاکرات نشست کمیسیون مشترک برجام

تهران (پانا)- دور اول جلسه حضوری هجدهمین نشست کمیسیون مشترک برجام که در گراند هتل شهر وین در حال برگزاری است، با توافق جهت ادامه رایزنی ها در سطح کارشناسی سرانجام یافت.

3 اردیبهشت 1400

آمار کرونا در ایران شنبه 7 فروردین 1400؛ فوت 85 بیمار و شناسایی 8120 مورد جدید

سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به شناسایی 8120 مبتلای جدید به کرونا گفت: در شبانه روز گذشته 85 مبتلا به کووید19 جان باختند.

3 اردیبهشت 1400

ملاقات رخشانی مهر با خانواده زنده یاد حسین اعلایی مدیرکل اسبق نوسازی مدارس یزد

تهران (پانا) - رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور با حضور در منزل زنده یاد حسین اعلایی مدیرکل اسبق نوسازی مدارس استان یزد با خانواده مرحوم ملاقات کرد.

28 فروردین 1400

بالگرد نبوغ در مریخ با زمینی ها تماس گرفت

نبوغ اولین بالگردی که تا به امروز به جهان دیگری فرستاده شده است پس از طی هفت دقیقه وحشت که سوار بر مریخ نورد استقامت ناسا، در آن سیاره فرود آمد، اکنون فعال است و با ماموران کنترل روی زمین تماس برقرار کرده است.

23 فروردین 1400

اسامی شهرهای ممنوعه برای سفرهای نوروزی اعلام شد

به گزارش خبرنگاران، هفته گذشته اعلام شده بود : کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا در اطلاعیه شماره 5 خود، ضمن اعلام جدول رنگ­ بندی شهرستان­های نارنجی و قرمز کشور از تاریخ 25 اسفند 1399 الی 15 فرودین 1400، و تاکید بر ممنوعیت مسافرت...

18 فروردین 1400

سفر رئیس مجمع پارلمانی شورای اروپایی به روسیه

هندریک دامس رئیس مجمع پارلمانی شورای اروپا برای یک ملاقات دو روزه به مسکو سفر نموده و در جریان آن با وزیر امور خارجه و مقامات بلندپایه پارلمانی روسیه درباره دورنمای روابط دوجانبه گفت وگو می نماید.

10 فروردین 1400

فرانسه سفیر چین را احضار کرد خبرنگاران

وزیر خارجه فرانسه بیان کرد که سفیر چین در این کشور را به بهانه اظهارات غیر قابل قبول فراخوانده است.

5 فروردین 1400

نمایشگاه 10 اثر خارجی در موزه هنرهای معاصر صنعتی کرمان

تهران (پانا) - نمایشگاه 10 اثر از هنرمندان خارجی از 20 بهمن در موزه هنرهای معاصر صنعتی کرمان برگزار می شود.

29 اسفند 1399

خبرنگاران داستان بی سرانجام زمین گیری بوئینگ این بار در مسکو

تهران- خبرنگاران- خبرگزاری فرانسه گزارش داد که یک فروند هواپیمای بوئینگ 777 به دلیل نقص فنی در موتور مجبور به فرود اضطراری در فرودگاه مسکو شد.

29 اسفند 1399

خبرنگاران ارزش مالی نوغانداری خراسان شمالی با تکمیل زنجیره آن 2 برابر می گردد

بجنورد- خبرنگاران- معاون بهبود فراوریات دامی سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: ارزش فراوری ابریشم در استان هم اینک 180 میلیارد ریال است که در صورت تکمیل زنجیره و فراوری نخ آن، ارزش مالی این محصول به 400 میلیارد ریال افزایش می یابد.

28 اسفند 1399

اختصاصی، ارسال پیام آمریکا به ایران درباره یمن تکذیب شد

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در گفتگو با خبرنگار خبرنگاران تأکید کرد که ادعاهای مطرح شده مبنی بر اینکه نماینده ویژه سازمان ملل متحد در امور یمن حامل پیامی از واشنگتن به تهران بوده است، صد در صد بی اساس و مردود است.

27 اسفند 1399

نقش و چگونگی عمل انواع باله در ماهی

نقش و چگونگی عمل باله در ماهی معمولا حفظ تعادل است. البته هر کدام از باله های ماهی وظایف فرعی دیگری بر عهده دارند. برای مثال، حرکت باله دمی باعث به جلو رانده شدن ماهی خواهد شد.

23 اسفند 1399

تایوان برای چین قدرت نمایی کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، نیروی هوایی تایوان امروز سه شنبه با هدف شبیه سازی یک سناریوی جنگی، دست به انجام یک رزمایش زد.

22 اسفند 1399

خط قرمزی برای مطرح کردن مطالبات مردمی نداریم

24سال از افتتاح شبکه تلویزیونی مرکز اصفهان به دست رئیس جمهور وقت می گذرد. در این مدت شش نفر کرسی مدیرکلی صداوسیمای اصفهان را بر عهده داشته اند و از تصدی آخرین مدیرکل صداوسیمای اصفهان یعنی بهرام عبدالحسینی دوسال و سه ماه می گذرد. این شبکه استانی به عنوان...

9 اسفند 1399

باید و نبایدهای کنسرت های حضوری در دوران کرونا

حدود دو هفته از اعلام وزیر ارشاد مبنی بر بازگشت موسیقی به سالن ها می گذرد و اهالی رسانه و موسیقی نحوه اجرایی شدن این وعده و امکان عملی شدن آن را انتظار می کشند. در همین ارتباط دو نفر از تهیه کنندگان موسیقی در گفت وگوهایی مجزا با خبرنگاران، مواضع خود را...

6 اسفند 1399

آرامگاه بابایادگار از جاذبه های گردشگری استان کرمانشاه، عکس

آرامگاه بابایادگار یکی از جاذبه های گردشگری استان کرمانشاه در شهرستان دالاهو است.

4 اسفند 1399

ستارگان مجازی (دوشنبه 14 خرداد 97)

ستارگان مجازی امروز را با شکوفه دادن دست های آزاده نامداری شروع می کنیم. در ادامه به سکوت کیمیا علیزاده رسیده و در آغوش کشیده شدن طرفدار پرواز همای را به نظار می نشینیم. در پایان نیز دو کلمه حرف حساب از علی صالحی شنیده و کار خیر کوروش تهامی...

4 اسفند 1399

شروع پروژه حفاظت و بازسازی اضطراری ایوان قدمگاه

مدیر پایگاه میراث جهانی تخت جمشید گفت: آثار فرهنگی مربوط به ادوار مختلف تاریخی مملو از ظرفیت های فرهنگی و هنری هستند که امروزه با مطالعه بیشتر می توانند بازگوکننده نکات بیشماری از شرایط حیات زمان خود باشند و البته با معرفی بهتر نقشی سازنده در هویت بخشی...

30 بهمن 1399
تعداد: (368)