اخبار اقتصادی

کارشکنی وزارت نیرو، هزینه اضافی به کرمان تحمیل کرد

خبرنگاران/کرمان نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به انتقال آب خلیج فارس از سرچشمه به شهر کرمان اسم کرد: اگر کارشکنی های وزارت نیرو در انتقال آب خلیج فارس به شهر کرمان نبود، امروز به جای افتتاح طرح های اضطراری از آن آب استفاده می...

2 مرداد 1400

ذبح صنعت دامپروری زیر تیغ مسائل

خبرنگاران/چهارمحال و بختیاری صنعت دامپروری در چند سال اخیر با مسائل بسیار جدی در بحث تامین نهاده، گرانی علوفه، کسادی بازار و ... روبرو شد، خشکسالی ناشی از کاهش بارش در سال زراعی جاری این صنعت را هم تحت تاثیر تبعات منفی خود قرار داده است، نگهداری دام برای...

31 تیر 1400

رهبران گروه 7 تامین بودجه مورد نیاز برای واکسیناسیون کشور های فقیر را نپذیرفتند

رهبران گروه هفت علیرغم ادعاها درباره دغدغه مندی خود نسبت به واکسیناسیون کشورهای فقیر، درخواست ها برای تامین بودجه مورد نیاز به منظور رفع کمبود واکسن کرونا در این کشورها را رد کردند.

28 تیر 1400

سفیر روسیه: حادثه ناوشکن انگلیسی در دریای سیاه می توانست به جنگ واقعی منتهی گردد

سفیر روسیه در انگلیس روز شنبه در مصاحبه ای هشدار داد که حادثه روز چهارشنبه حضور ناوشکن انگلیسی در آب های منطقه ای روسیه می توانست به جنگ واقعی منتهی گردد.

24 تیر 1400

دیدار اسد با هیأتی از شخصیت های عربی و اسلامی

رئیس جمهوری سوریه با هیأتی از کنفرانس ملی اسلامی شامل شخصیت های کشورهای عربی و اسلامی دیدار و رایزنی کرد.

24 تیر 1400

ترامپ: به رغم تحریم ها، رابطه خوبی با پوتین داشتم

رئیس جمهوری پیشین آمریکا مدعی شد که با وجود اختلافات با مسکو بر سر پروژه گازی نورد استریم 2، او رابطه خوبی با رئیس جمهوری روسیه داشته است.

20 تیر 1400

کلاس هاى آموزشى ترم تابستان دانشگاه صنعتى کرمانشاه از دوم مرداد آغاز مى شود

مدیر آموزشى و تحصیلات تکمیلى دانشگاه صنعتى کرمانشاه گفت: کلاس هاى آموزشى ترم تابستان این دانشگاه از دوم مردادماه به مدت پنج هفته برگزار مى شود.

18 تیر 1400

نعمت جان به چاپ دوم رسید

به گزارش خبرنگاران، چاپ دوم کتاب نعمت جان؛ خاطرات صغری بُستاک، پرستار و امدادگر دفاع مقدس، نبه قلم سمانه نیکدل از سوی انتشارات راه یار منتشر شده است.

15 تیر 1400

قیام 15 خرداد، سرآغاز حرکت مردم ایران به سوی عدالت خواهی و مردم سالاری

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران در بیانیه ای سالروز عروج ملکوتی امام خمینی (ره) را تسلیت گفت و قیام 15 خرداد 1342 را سرآغاز حرکت مردم ایران به سوی عدالت خواهی و مردم سالاری دانست.

12 تیر 1400

خبرنگاران اصناف و کسبه قزوین نگران چک های سررسید شده خود نباشند

قزوین-خبرنگاران- جانشین ستاد مقابله با کرونای استان قزوین گفت: اصناف و کسبه استان، نگران چک های سررسید شده خود نباشند چون تدابیر لازم در این زمینه اندیشیده شده است.

11 تیر 1400

پاسخ روسیه به احتمال قطع ارتباط با سوئیفت

ایرنا نوشت: نماینده روسیه در اتحادیه اروپا گفت که در صورت قطع ارتباط مسکو از سیستم سویفت، این امر برای روسیه فاجعه بار نخواهد بود.

9 تیر 1400

پوتین نسبت به مداخله خارجی در مناقشه مرزی هند و چین هشدار داد

رئیس جمهور روسیه با تمجید از کوشش و اقدام رهبران هند و چین در راستای حل و فصل یک مناقشه مرزی دیرینه، نسبت به هرگونه مداخله خارجی در این مناقشه هشدار داد.

8 تیر 1400

درخواست نماینده چین از طرف های برجام

ایسنا نوشت: نماینده چین در سازمان های بین المللی از تمام طرف های برجام خواست تا کوشش های خود را برای پیشبرد مذاکرات وین جهت احیای توافق هسته ای دو چندان نمایند.

5 تیر 1400

احیای دیپلماسی گردشگری ضرورتی انکار ناپذیر در روابط خارجی است

ایسنا/ براساس خبر های بدست رسیده، احیای دیپلماسی گردشگری ضرورتی انکار ناپذیر در روابط خارجی است.

5 تیر 1400

صادرات قم در سال 1400 شتاب گرفته است

مدیرکل گمرکات قم گفت: آمارها نشان می دهد فرایند صادرات استان از ابتدای امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل با شتاب خوبی روبرو شده است.

3 تیر 1400

وندی شرمن به کامبوج سفر کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، وندی شرمن معاون سیاسی وزارت خارجه آمریکا امروز سه شنبه سفری به کامبوج انجام داد.

1 تیر 1400

نشست کمیسیون مشترک برجام ساعت 15:30 به وقت تهران

نشست کمیسیون مشترک برجام ساعت 15:30 به وقت تهران با هدف بررسی فرایند و نتایج گفت وگوهای فنی کارشناسان، با شرکت هیأت های مذاکره کننده ایران و 1+4 و در سطح معاونان برگزار می شود.

31 خرداد 1400

ماسک زدن جایگزین فاصله فیزیکی نمی شود

متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری گفت: ماسک زدن جایگزین رعایت فاصله گذاری فیزیکی نمی شود چرا که در کنار رعایت فاصله اجتماعی باید از ماسک نیز استفاده کرد.

25 خرداد 1400

ارتقای تراز پهپادی کشور با رونمایی از پهپاد پهن پیکر غزه

فرمانده نیروی هوافضای سپاه با تاکید بر این که دستاوردهای حوزه پهپادی و پدافندی که در شرایط تحریم و به همت متخصصان داخلی حاصل شده است، در لبه تکنولوژی روز جهان واقع شده است، گفت: با رونمایی از پهپاد پهن پیکر غزه تراز پهپادی ایران اسلامی ارتقا یافت.

23 خرداد 1400

تصمیمی برای بازگشایی مشاغل گرفته نشده است

نادر توکلی معاون ستاد فرماندهی مقابله با کرونای استان تهران با اشاره به شرایط بازگشایی اصناف اعلام کرد: در حال حاضر در زمینه بازگشایی مشاغل تصمیمی گرفته نشده است تا آزادسازی برای گروه های شغلی سه و چهار انجام گردد.

21 خرداد 1400
تعداد: (481)