زنان سرزمین آفتاب روایتی از تلاش هنرمندانه بانوان

به گزارش مجله گرافیک، نخستین قسمت از مستند زنان سرزمین آفتاب با هدف معرفی بانوان کارآفرین در سراسر کشور از شبکه دو سیما پخش می شود.

زنان سرزمین آفتاب روایتی از تلاش هنرمندانه بانوان

به گزارش ، به نقل از روابط عمومی شبکه دو، این برنامه با استفاده از پتانسیل های بکر جغرافیایی کشور ضمن نمایش مولفه های محیطی و تنوع اقلیمی ایران به تلاش های اقتصادی و کارآفرینانه زنان در سراسر کشور می پردازد و نخستین قسمت آن به معرفی بانوان کارآفرین جزیره هرمز در استان هرمزگان اختصاص دارد.

زنان سرزمین آفتاب در هر قسمت از برنامه به سراغ یکی از استان های کشور می رود و از این رهگذر به شناساندن تلاش های زنان آن استان با بهره گیری پایدار از منابع طبیعی و فعالیت های اقتصادی این بخش مهم از جامعه می پردازد.

در خلال این برنامه تنوع پوشش، سبک زندگی محلی، عادات فرهنگی، بومی و اسلامی-ایرانی زنان مورد بحث و بررسی قرار می گیرد و تقابل بین شخصیت های اصلی هر قسمت از مستند کلیتی از روابط انسان با طبیعت، تلاش های زنان برای بهبود شرایط معیشتی و اقتصادی خود و سایر زنان، زمینه ها و بستر های فعالیت اقتصادی فراهم شده برای کارآفرینان زن و ... را نمایش می دهد.

زنان سرزمین آفتاب کاریست از گروه خانواده شبکه دو سیما به تهیه کنندگی سعیده توکل نیا و کارگردانی فریبرز آهنین که یکشنبه و سه شنبه حوالی ساعت 14:45 روانه آنتن می شود.

انتهای پیام /

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 3 شهریور 1400 بروزرسانی: 3 شهریور 1400 گردآورنده: cicagraphic.ir شناسه مطلب: 1869

به "زنان سرزمین آفتاب روایتی از تلاش هنرمندانه بانوان" امتیاز دهید

1 کاربر به "زنان سرزمین آفتاب روایتی از تلاش هنرمندانه بانوان" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زنان سرزمین آفتاب روایتی از تلاش هنرمندانه بانوان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید