نظر پزشکان اتریشی در مورد مصدومیت عباسعلی، نظر نهایی در ایران

به گزارش مجله گرافیک، سمانه خوش قدم ضمن بیان مطلب فوق به خبرنگاران گفت: در جریان مبارزه پایانی وزن 68- کیلوگرم، عباسعلی در ثانیه های آخر مبارزه آسیب دید و بلافاصله به بیمارستان منتقل شد. پس از انجام اقدامات لازم و انجام MRI پزشکان اعلام کردند باید شش هفته بدون حرکت، استراحت کرده و سپس آهسته آهسته فعالیت های درمانی را آغاز کند.

نظر پزشکان اتریشی در مورد مصدومیت عباسعلی، نظر نهایی در ایران

وی افزود: این نظر پزشکان اتریشی است، حمیده آسیب دیده است و نکته مهم باید تا 48 ساعت آینده استراحت کرده و پس از آن شرایط بازگشت او به تهران فراهم شود تا بلافاصله اقدامات لازم در مورد معین شدن میزان آسیب و آغاز دوره درمان صورت گیرد. البته با فیزیوتراپ خودش در تهران صحبت شد و نظر ایشان هم بازگشت سریع به تهران بود.

سرمربی تیم ملی بانوان ادامه داد: حمیده سهمیه المپیک را گرفته و با اختلاف خوبی نسبت به رقبا در رنکینگ فدراسیون دنیای قرار گرفته است و امیدوارم مشکل او حاد نباشد و بتوانیم از وجود این قهرمان ارزنده کشورمان در المپیک بهرمند شویم. با رئیس فدراسیون در ارتباط هستیم و به زودی شرایط بازگشت به تهران فراهم خواهد شد.

خوش قدم در مورد عملکرد سایر کاراته کاهای ایران در این دور از مسابقات گفت: رزیتا علیپور خیلی آماده و سرحال مبارزه کرد، در دو مبارزه اول به خوبی رقبا را شکست داد، اما در مرحله نیمه نهایی مقابل حریف چینی با رنکینگ یک دنیا با وجود رجحان دو بر صفر نتوانست مبارزه را اداره کند و متأسفانه این چینی هم به ترکیه باخت تا علیپور علی رغم شایستگی از ادامه مسابقات بازماند. خاکسار در جریان مبارزه عملکرد خوبی داشت و روی ضربه ای که باید امتیاز تعلق می گرفت و داوران ندادند، اعتراض کردیم که متأسفانه تائید نشد. این در حالی بود که دو داور پرچم زده بودند.

وی ادامه داد: همیشه مسائل و ضعف های خود را در انتقاد اهالی کاراته پذیرفته ام، ولی واقعاً شرایط روحی، روانی سختی داشتیم و با این وجود برای شادی مردم ایران و در چنین شرایطی خیلی تلاش کردیم. عباسعلی می توانست مبارزه را ادامه ندهد، ولی تا آخرین ثانیه و فقط برای خوشحالی مردم در آن شرایط تا ثانیه آخر جنگید و طلای ارزشمندی را به مردم ایران هدیه کرد. نکته ای که نباید از آن غافل شد اینکه شرایط عمومی کشور روی کل تیم ملی کاراته ایران تأثیر منفی داشت، می خواهم بگویم کاراته کاهای ملی پوش تا حد توان برای شادی مردم تلاش کردند.

سرمربی تیم ملی کاراته بانوان در انتها از سوی مجموعه کل تیم ملی درگذشت پهلوان سیامند رحمان که باعث ناراحتی همه مردم ایران شد را تسلیت گفت.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 فروردین 1399 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: cicagraphic.ir شناسه مطلب: 925

به "نظر پزشکان اتریشی در مورد مصدومیت عباسعلی، نظر نهایی در ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نظر پزشکان اتریشی در مورد مصدومیت عباسعلی، نظر نهایی در ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید