سرقت زیرکانه عقاب از مستندساز کانادایی

به گزارش مجله گرافیک، مستندساز کانادایی که علاقه زیادی به حیات وحش دارد برای شکار لحظه های ناب دوربین گران قیمتش را از دست داد.

سرقت زیرکانه عقاب از مستندساز کانادایی

از سفر با تور کانادا لذت ببرید.

به گزارش خبرنگار، مستندساز کانادایی و علاقه مند به حیات وحش تصمیم گرفت برای ساخت مستندی از عقاب ها دوربین گران قیمت خود را کنار ساحل جزیره هایدا در کانادا جاسازی کند، اما آن را برای یک ماه ونیم از دست داد.

او طعمه ها را که ماهی بودند کنار ساحل قرار داد و یک دوربین برای ضبط غذا خوردن عقاب ها جاسازی کرد. عقاب ها بلافاصله به محل مورد نظر پرواز کردند و آغاز به خوردن طعمه کردند، اما یکی از عقاب ها متوجه دوربین شد و تصمیم گرفت زیرکانه کمی صاحب دوربین را آزار دهد.

عقاب زیرک دوربین را به چنگال کشید و صد ها متر دورتر از محلی که قرار داشت، رها کرد. این دوربین که گران قیمت نیز بود یک ماه و نیم بعد توسط ساکنان محلی پیدا شد و به دست صاحبش بازگشت.

مستندساز در این باره گفت: من برای عقاب ها مقداری ماهی و حیوانات دریایی کنار ساحل ریختم و دوربین را جاسازی کردم تا از لحظه خوردن آن ها فیلم بگیرد. اما دوربین من توسط یک عقاب کنجکاو سرقت شد.6 هفته بعد زن و شوهری که دوربین را در امتداد ساحل پیدا نموده بودند، آن را به همراه عکس ها و فیلم شگفت انگیز به من برگرداندند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 12 مرداد 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: cicagraphic.ir شناسه مطلب: 239

به "سرقت زیرکانه عقاب از مستندساز کانادایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرقت زیرکانه عقاب از مستندساز کانادایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید