معرفی جزیره های قابل خرید

به گزارش مجله گرافیک، خیلی ها از دوران کودکی خود آرزو داشته اند که یک جزیره بخرند، آیا شما هم از این دسته افراد بوده اید؟ بسیاری از افراد هستند که می خواهند از شلوغی ها فرار نمایند و خود را به یک جزیره امن برسانند که مال خودشان باشد. در مطلب زیر به بعضی از این جزایر اشاره نموده ایم.

معرفی جزیره های قابل خرید

جزیره هایی که شما هم میتوانید مالک آن باشید

در سال 2012 لاری الیسون از بنیانگذاران و رئیس شرکت اوراکل مبلغ سیصد میلیون دلار آمریکا را برای بدست آوردن 97 درصد جزیره هاوایی پرداخت کرد.

برای شخصی همانند Larry Ellison که ثروتمند و غنی است و در حال حاضر پنجمین شخص ثروتمند جهان است جای تعجب است که برای بدست آوردن یک جزیره چنین مبلغ هنگفتی را متحمل شود.

ممکن است اینطور بنظر برسد که داشتن جزیره شخصی برای افراد ثروتمند همانند Larry Ellison که صاحب 97 درصد جزیره هاوایی هست داشتن جزیره شخصی یک افتخار است اما در واقع اینطور نیست. تعداد زیادی از افراد وجود دارند که مالک تعداد زیادی جزیره و یا یک جزیره در زیباترین و عجیب ترین نقاط جهان هستند. در ادامه این پست ما 10 مکان را معرفی می کنیم که شما ممکن است شما متناسب با سرمایه خود بتوانید صاحب جزیره شوید.

1. جزیره Bird - فلوریدا
جزیره پرندگان در سلسله دریاچه های Harris در فلوریدا واقع شده است ، درست در شرق دریاچه Lady که فاصله کمی تا روستا دارد. وسعت آن در حدود 50 هکتار بوده و نمای زیبا و خیره نماینده ای از دریاچه Griffin را دارا است. محیط اطرف بکر و دست نخورده آن یک محل عالی برای استراحت و تماشای آنچه که طبیعت ارائه نموده است می باشد.

این منطقه فرصت های عالی برای لذت بردن از ورزشهای آبی را فراهم نموده است. هرساله مسابقات ماهیگری در سلسله دریاچه های Harris برگذار می شود.

قیمت این جزیره 250000 دلار آمریکاست. هزینه ای کمتر از آنچه Larry Ellison برای قسمتی از یک جزیره پرداخت نموده است.

2. جزیره Boca Chica - پاناما
تنها تعداد محدودی جزیره در جهان وجود دارد که شما می توانید همه آنرا در اختیار داشته باشید. جزیره Boca Chica در پاناما یکی از آنهاست.

تمام یازده هکتار آن طبیعی و دست نخورده به جای مانده است. این جزیره زیبا در آمریکای مرکزی فرصت های عالی را برای ماهیگیری فراهم می نماید؛ وجود پوشش های گیاهای متنوع و جانوران و نماهای عالی از اقیانوس آرام و جزایر اطراف آن از ویژگی های این جزیره است.

بعلاوه برای توسعه سریع این منطقه ابتدا استان Chiriqui زیرساخت های مناسبی برای منطقه در نظر گرفته است که شامل ایجاد فرودگاه بین المللی در نزدیکی این منطقه است. ارزش این جزیره 1.5 میلیون دلار است و به عنوان یک جزیره شخصی ارزان بوده که به وسیله VivaTropical.com در دسترس است.

3. Roatan هندوراس
جزیره خصوصی و نسبتاً ارزان که در سواحل هندوراس واقع شده است و بزرگترین جزیره کشور است. این جزیره امکان دسترسی به تپه های مرجانی Mesoamerican را فراهم می آورد. به گزارش irannaz این طبیعت دیدنی جذابیت های فراوانی را بمنظور جذب گردشگران از سراسر جهان ایجاد نموده است.

تعدادی هم به منظور استفاده از کشتی Cruise جذب این منطقه می شوند. به دلیل وجود امکانات فراوان و راحتی های مدرن این جزیره در چندسال اخیر محبوبیت قابل توجهی را بدست آورده است. با این حال گزینه های متنوع بسیار زیادی را برای کسانی که مایل به خرید ملک هستند ارائه می دهد، خریداران علاقه مند باید قادر به یافتن گزینه ای متناسب با بودجه خود باشند.

4. Hastholmen سوئد
Hastholmen یک جزیره شخصی زیباست که نزدیک شهر Dalom واقع شده است. در منطقه ای بنام Västernorrlands län در سوئد. این جزیره خصوصی شامل دو خانه روستایی می باشد. یکی بعنوان حمام بخار و دیگری شناور روی آب است.

برای گردش طولانی و تفریحات مختلف از صبح تا عصر، جزیره قسمتهای مختلفی همانند بیابان و جنگل و حوضچه های ماهیگیری و و علفزارها را ارائه می دهد. قیمت این جزیره در حدود 309 هزار دلار می باشد.

5. جزیره Piacabucu، برزیل
جزیره Piacabucuجزو شش جزیره رودخانه ای در شمال شرقی برزیل است این جزیره روی Sao Francisco چهارمین رودخانه طویل برزیل واقع شده است. این رودخانه از اهمیت بسیاری برخوردار است و بعنوان رودخانه ترکیبی شناخته شده است. Sao Francisco بخش های مختلفی از برزیل را طی می نماید و باعث یکپارچگی این کشور می شود.

تمام جزایری که به این صورت هستند (جزایر رودخانه ای) نمای باشکوهی از روخانه و خانه هایی که دارای تعداد زیادی درخت میوه هستند را نیز ارائه می نمایند. این گروه از جزایر در بر گیرنده 81.58 هکتار و ارزشی بالغ بر 81.971 دلار آمریکا می باشند که بسیاری از افراد قابلیت پرداخت چنین هزینه ای را دارند.

6. جزیره Lyons - انتاریو
جزیره Lyons یک جزیره دریاچه ای خوش چشم انداز در انتاریو می باشد. کانادا تمایل به ساخت مکانی زیبا دارد که آنرا خانه بنامد. رانندگی از تورنتو تا این محل حدود دو ساعت زمان می برد. این جزیره حدود 1.5 هکتار است. این جزیره در بخش Prince Edward قرار گرفته است، این دریاچه از جهت شرق، فقط حدود چند دقیقه با پارک ملی Sandbanks فاصله دارد.

این جزیره با کلبه های سه خوابه تجهیز شده است. خط ساحلی این جزیره دوستدار بچه ها است و اندازه زیادی فضا جهت ماهیگیری و آتش روشن کردن فراهم شده است. قیمت آن 339.357 دلار کانادا است، که با توجه با اینکه می توانید بعنوان یک منطقه بالقوه جهت اجاره فصلی بهره ببرید ضرر نخواهید کرد.

7. جزیره Mavuva - فیجی
جزیره Mavuva ، دارای مساحت 42 هکتار است و بعنوان جزیره شخصی نسبتاً ارزان می باشد. این جزیره در 3 کیلومتری شمال ساحل Vanua Levu در Fiji واقع شده و تقریبا به طور کامل در تالاب های مرجانی واقع شده است.

فقط ده دقیقه زمان ضروری است برای رسیدن از Vanua Levu به این جزیره. در سرتاسر Fiji شرایط مناسب قایقرانی با برترین آب و هوا محیا است.

این جزیره آرام جنوبی بسیار مناسب ساخت خانه هایی برای تعطیلات است. بعلاوه می توانید یکی از آنها را با قیمتی کمتر از 125000 دلار امریکا بخرید.

8. جزیره Hemlow Nova Scotia
جزیره Hemlow در منطقه Nova Scota در کانادا واقع شده است و از ویژگی های این جزیره سواحل شن و ماسه ای آن می باشد.

نمای زیبای آب و فرصتهای عالی برای قایقرانی و ماهی گیری و غواصی برترین تفریح های این طبیعت است.

مساحت جزیره 54 هکتار است که 2 کیلومتر طول و 1.5 کیلومتر عرض را داراست.

از فرودگاه بین المللی Halifax Stanfield حدود دو ساعت و از روستای تاریخی Sherbrooke حدود ده دقیقه زمان بوسیله خودرو برای رسیدن به این جزیره زمان ضروری است. بندرزیبا و اسکله و ماهی از ویژگی های معروف استراحتگاه Liscombe Lodge است که بسیار به این جزیره نزدیک است. برای آغاز تنها 29500 دلار کانادا لازم دارید.

9. جزیره Kastawei در Vanuatu
اینجا یک جزیره گرمسیری و خوش چشم انداز است که در Vanuatu واقع شده است. یک طبیعت کوچک در جنوب اقیانوس آرام است.

یکی از ارزانترین مقصد های جهان که همه امکانات را ارئه می دهد. مساحت این جزیره کمتر از یک هکتار و حدود 0.83 هکتار می باشد، جزیره ای تمام عیار و عالی برای قایق رانی.

این جزیره به وسیله صخره های سفید و قدیمی محاصره شده و مکانی عالی برای ساخت خانه ای در یک جزیره رویایی در اقیانوس آرام است. منطقه ای عالی برای ماهیگیری، غواصی و شنا است . این جزیره 199 هزار دلار آمریکا قیمت دارد.

10. alligator caye belize (جزیره ای که شبیه تمساح است)
این جزیره 10.7 هکتار خشکی دارد. اندازه ساحل این جزیره 700 فوت در حاشیه شمال شهر Dangriga است. حدود 40 دقیقه با قایق از شهر Belize فاصله دارد، این جزیره عجیب وغریب بین Bluefield و محدوده Cayes واقع شده، موانع مرجانی Belize که دومین صخره ها را به لحاظ وسعت در جهان داراست بطول چند یارد دور از ساحل کشیده شده اند.

این جزیره به طول کامل توسعه نیافته و مکانی عالی برای ماهی گیری است و بدلیل اهمیت زیست محیطی به عنوان میراث جهانی معین شده است.

قیمت این جزیره شخصی 99 هزار دلار آمریکا است که تقریبا معقول و ارزان است.

منبع: سایت ایران ناز

منبع: راسخون
انتشار: 11 بهمن 1400 بروزرسانی: 11 بهمن 1400 گردآورنده: cicagraphic.ir شناسه مطلب: 2043

به "معرفی جزیره های قابل خرید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی جزیره های قابل خرید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید