ریاضی در واکنش به شایعه حضورش در انتخابات کشتی: وقت این کار را ندارم، هنوز جواب نامه ام را از فدراسیون نگرفته ام

به گزارش مجله گرافیک، رئیس هیئت کشتی استان خراسان رضوی گفت: در عین حال که حق حضور در انتخابات فدراسیون کشتی را برای روسای هیئت ها قائل هستم، اما به دلیل مشغله کاری خودم تصمیمی برای این کار ندارم.

ریاضی در واکنش به شایعه حضورش در انتخابات کشتی: وقت این کار را ندارم، هنوز جواب نامه ام را از فدراسیون نگرفته ام

مسعود ریاضی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی مجله گرافیک در مورد شائبه حضور او در انتخابات ریاست فدراسیون کشتی مطرح شده، گفت: واقعیت این است که اکنون در سمت هایی که دارم، به شدت گرفتار هستم. عضویت در شورای شهر مشهد و هیئت علمی دانشگاه در کنار مسئولیت هیئت کشتی استان خراسان رضوی، علی القاعده آن قدر سرم را شلوغ نموده که نمی توانم به چنین اقدامی فکر کنم. ضمن اینکه این حق را برای روسای هیئت های استان ها قائل هستم که می توانند برای شرکت در انتخابات کاندیدا شوند، اما علاقه و وقت حضور در انتخابات را ندارم و گرفتاری هایم اجازه نمی دهد که به این موضوع فکر کنم.

وی در مورد اینکه گفته می گردد نقدها اخیر او از فدراسیون به دلیل تصمیمش برای حضور در انتخابات بوده، توضیح داد: دلیلی ندارد هر کسی که انتقاد کند را کاندید انتخابات بدانند. من حرفی داشتم که می خواستم به گوش مسئولان برسد و به همین دلیل در قالب نامه آن را مطرح کردم. از فدراسیون خواسته بودم که سمینار هیئت ها را روزی بگذارند که من هم بتوانم در آن شرکت کنم، اما این اتفاق رخ نداد و وقتی نتوانستم در سمینار حاضر شوم و مسائلی که مد نظرم بود را مطرح کنم، ترجیح دادم آن نامه را به فدراسیون ارسال کنم. این موضوع به هیچ عنوان به معنای مخالفت با فدراسیون نبود. البته هنوز نگرانی ام راجع به موضوعاتی که در نامه مطرح کردم، رفع نشده و جواب نامه را از فدراسیون دریافت ننموده ام.

رئیس هیئت کشتی خراسان رضوی در پاسخ به این سوال که رئیس بعدی فدراسیون باید چه خصوصیاتی داشته باشد، اعلام کرد: به نظر من اولین شرط باید مردم داری باشد. رئیسی که مردم را دوست داشته باشد طبیعتا تصمیماتی می گیرد که به صلاح کشتی کشور باشد چون خیلی از مردم این رشته را دوست دارند و پیگیر نتایج و اخبار ش هستند. اگر مردم را دوست داشته باشیم خیلی از افتخارات را برای کشورمان می خواهیم و تصمیمات هم در همین راستا گرفته می گردد. اینکه من هم اصرار داشتم که جام جهانی حتما باید در ایران برگزار گردد، به این دلیل بود که ما در 7 دوره متوالی، 6 قهرمانی جام جهانی را به دست آوردیم و در این وانفسای مسائل مردم و وضعیت اقتصادی بد، می شد به بهانه و با انگیزه جام جهانی و تکرار قهرمانی، مردم را خوشحال کنیم.

ریاضی ادامه داد: من فکر می کنم اولین شرط باید همین مردم دوستی رئیس باشد، اما اینکه حتما از خانواده کشتی باشد، شرط لازم نیست، رئیس فدراسیون باید اول از هر چیزی به فکر کشتی و مردم باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 26 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cicagraphic.ir شناسه مطلب: 123

به "ریاضی در واکنش به شایعه حضورش در انتخابات کشتی: وقت این کار را ندارم، هنوز جواب نامه ام را از فدراسیون نگرفته ام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ریاضی در واکنش به شایعه حضورش در انتخابات کشتی: وقت این کار را ندارم، هنوز جواب نامه ام را از فدراسیون نگرفته ام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید