دیدار مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران با استاندار کرمان

به گزارش مجله گرافیک، دکتر اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران به همراه مهندس حسین احمدی مدیر مجتمع مس سرچشمه و مهندس حسین ابراهیمی نسب مدیر مجتمع مس شهربابک با دکتر علی زینی وند استاندار کرمان دیدار و گفت و گو کردند.

دیدار مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران با استاندار کرمان

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از مس پرس، در این دیدار دکتر سعدمحمدی گزارشی از آخرین شرایط عملکردی شرکت مس در حوزه تولید، توسعه و مسئولیت های اجتماعی و کمک های اجرا شده در حوزه مقابله با کرونا و توسعه زیرساخت های بهداشتی و درمانی از جمله ساخت بیمارستان 50 تخت خوابی در رفسنجان، تجهیز 25 تخت بیمارستانی در شهربابک، کمک به دانشگاه علوم پزشکی استان کرمان و رفسنجان، تهیه و توزیع مواد ضد عفونی، ماسک، وِنتیلاتور، راه اندازی دستگاه اکسیژن ساز600 لیتری کانتینر دار در بیمارستان علی ابن ابیطالب (ع) رفسنجان و نصب مخزن 15 تنی اکسیژن مایع در بیمارستان شهربابک ارایه کرد.

افزون بر این، مدیرعامل شرکت مس گزارشی در خصوص اقدامات شرکت مس در حوزه ورزش و توسعه زیرساخت های ورزشی استان کرمان همچون آماده سازی 70 چمن زمین ورزش مصنوعی و سرعت بخشی به ورزشگاه شهدای مس در استان کرمان و ورزشگاه های شهرستان رفسنجان و شهربابک ارائه کرد.

بر اساس این گزارش، سرعت بخشی به طرح های جهش تولید در استان کرمان یکی از محورهای مهم در این گفت وگو بود که دکتر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت مس در خصوص طرح های توسعه ای معدن مس درآلو، معدن مس دره زار، چاه فیروزه و فلوتاسیون سرباره که با بهره برداری از آنها به ظرفیت تولیدی مجتمع مس سرچشمه افزوده خواهد شد و اشتغال زایی چشمگیری در استان کرمان ایجاد خواهد کرد، ارائه داد.

گفتنی است، شرکت ملی مس در شش ماهه نخست سال 99 و تحت مدیریت دکتر سعدمحمدی در همه بخش های تولیدی (سنگ سولفوری، کنسانتره مس، تولید مس آندی، تولید مس پالایش شده و تولید مس محتوی معدنی) پیروز به ثبت رکوردهای ویژه شد و از برنامه پیش بینی شده سال جلو تر حرکت کرده است؛ به طوری که در تولید کنسانتره مس 7 درصد، مس آندی 16 درصد، کاتد 14 درصد و مس محتوی معدنی 5 درصد رشد داشته است. همچنین میزان درآمدهای عملیاتی شرکت ملی صنایع مس ایران در خاتمه نیمه ابتدایی امسال به 161.9 هزار میلیارد ریال رسید که این رقم نسبت به مدت مشابه در سال قبل افزایش 62 درصدی داشت. همچنین با احتساب انواع هزینه ها و مالیات میزان سود خالص شرکت مس در نیمه اول امسال به رقم 102 هزار میلیارد ریال رسید که این میزان 77.5 درصد بیش از سود خالص این شرکت در نیمه اول سال قبل است.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 5 دی 1399 بروزرسانی: 5 دی 1399 گردآورنده: cicagraphic.ir شناسه مطلب: 1441

به "دیدار مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران با استاندار کرمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیدار مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران با استاندار کرمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید