بحران بزرگی که یک آرایشگر برای نیویورک ایجاد کرد

به گزارش مجله گرافیک، با وجود اینکه ایالات متحده آمریکا بحرانی ترین کشور از لحاظ شیوع کرونا محسوب می شود، اما گسترش شدید ویروس کرونا در سرتاسر این کشور برخی از افراد را در رعایت فاصله گذاری اجتماعی و احترام به پروتکل های بهداشت متنبه نکرده است.

بحران بزرگی که یک آرایشگر برای نیویورک ایجاد کرد

به گزارش اعتمادآنلاین، به همین دلیل، پلیس نیویورک خبر داد در پی یافتن مشتریان یک آرایشگاه است که به رغم ممنوعیتی که این صنف از 22 مارس برای فعالیت داشته اند به خدمات خود ادامه داده بود.

بدتر آنکه تعیین شد یکی از آرایشگر ها از همان زمان به ویروس کرونا مبتلا بوده و هم ا کنون پلیس در حال احراز هویت مشتریان این آرایشگاه و افرادی است که با آن ها در ارتباط بوده اند.

یکی از مسئولان درمانی ایالت در این باره به رسانه های آمریکایی گفت: ما تدابیر فوق العاده ای برای محدود کردن شیوع این بیماری خطرناک می اندیشیم، اما انتشار خبر فعالیت یک آرایشگاه به طور غیرقانونی و در حالی که یکی از آرایشگرانش به ویروس کرونا مبتلا بوده مساله ای ناامیدکننده به نظر می رسد.

او ادامه داد: ما همان اندازه که به فکر مراجعه به آرایشگاه و کوتاه کردن موی خود هستیم، تاکید داریم این نوع ارتباط مستقیم می تواند به شیوع ویروس کرونا در میان مردم سرعت بیشتری بدهد.

منبع: فرارو
انتشار: 15 مرداد 1399 بروزرسانی: 15 مرداد 1399 گردآورنده: cicagraphic.ir شناسه مطلب: 1147

به "بحران بزرگی که یک آرایشگر برای نیویورک ایجاد کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بحران بزرگی که یک آرایشگر برای نیویورک ایجاد کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید