باتیستا: منتظر بلیت سفر به برزیل، پول خودم و هزینه جراحی ام هستم، 4 ماه است که باشگاه آپشن ها و پول خانه ام را پرداخت نکرده است

به گزارش مجله گرافیک، مگنو باتیستا، هافبک تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت که برای سفر به برزیل منتظر بلیت، پول جراحی خود و نیز پول قراردادش است.

باتیستا: منتظر بلیت سفر به برزیل، پول خودم و هزینه جراحی ام هستم، 4 ماه است که باشگاه آپشن ها و پول خانه ام را پرداخت نکرده است

جهت دریافت خدمات هزینه بازسازی منزل با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

مگنو باتیستا در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره شرایط خود گفت: من در برزیل و کنار خانواده ام جراحی می کنم. این برای من خیلی بهتر است و اکنون منتظر بلیت سفر، پول خودم و نیز پول جراحی هستم.

وی درباره دلخوری اش از مدیران باشگاه پارس جنوبی جم توضیح داد: از باشگاه با من تماس گرفتند و قرار است این هفته همه چیز حل گردد. بهتر است هر چه زودتر مقدمات سفرم به برزیل فراهم گردد و نمی دانم چرا این اتفاق تا به امروز رخ نداده است. تا حالا فقط صحبت کردند و گفتند که همه چیز را درست می نمایند.

هافبک تیم فوتبال پارس جنوبی جم در این باره که چرا در ایران جراحی نمی کند، خاطزنشان کرد: 15 روز است که در ایران تنها هستم. بعد از جراحی چه کسی می تواند به من یاری کند؟ حضور بستگان کنار بازیکن مصدوم خیلی مهم است. اگر اعضای خانواده ام در ایران بودند، مسئله ای از این بابت نداشتم.

باتیستا در پاسخ به این پرسش که چند درصد از مطالباتش را دریافت نموده است، به خبرنگاران گفت: چهار ماه پیش و قبل از بازی با پرسپولیس، 50 درصد از قراردادم را دریافت کردم. اکنون باید بدون پول به برزیل بروم؟ باشگاه پس از آن دیگر آپشن، درصدی از قراردادم و نیز پول خانه ام را نداد و الان منتظر پول هستم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 9 فروردین 1399 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: cicagraphic.ir شناسه مطلب: 848

به "باتیستا: منتظر بلیت سفر به برزیل، پول خودم و هزینه جراحی ام هستم، 4 ماه است که باشگاه آپشن ها و پول خانه ام را پرداخت نکرده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باتیستا: منتظر بلیت سفر به برزیل، پول خودم و هزینه جراحی ام هستم، 4 ماه است که باشگاه آپشن ها و پول خانه ام را پرداخت نکرده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید