ناظم الشریعه: تغییر زمان جام ملت های فوتسال آسیا برای باشگاه ها خوب بود، ستاد مبارزه با کرونا اجازه نمی دهد به برزیل برویم

به گزارش مجله گرافیک، سرمربی تیم ملی فوتسال ایران، تغییر زمان جام ملت های آسیا را تصمیم خوبی برای باشگاه ها می داند که زمان بیشتری تا آغاز لیگ برتر داشته باشند.

ناظم الشریعه: تغییر زمان جام ملت های فوتسال آسیا برای باشگاه ها خوب بود، ستاد مبارزه با کرونا اجازه نمی دهد به برزیل برویم

با تور برزیل از کشور زیبای فوتبالیست ها دیدن کنید و شهرهای زیبای ریو و برازیلیا را ببینید.

محمد ناظم الشریعه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره تعویق یک ماهه مسابقات جام ملت های فوتسال آسیا گفت: بر اساس تاریخ جدید برنامه ریزی می کنیم و برنامه ای سه ماهه داریم. این تغییر زمان، تأثیر زیادی ندارد و فقط می توانیم به گونه ای برنامه ریزی کنیم که لیگ به خوبی شروع گردد. تعویق مسابقات برای باشگاه ها خوب شد که زمان بیشتری می خواستند.

وی درخصوص ملاقاتهای تدارکاتی احتمالی شاگردانش مطرح کرد: این موضوع را پیگیری می کنیم، اما شرایط بسیار سخت شده است. پیشنهادهایی داریم اما نمی توانیم به این کشورها برویم. باید برنامه ریزی داشته باشیم، خوب تمرین کنیم و بازی محبت آمیز انجام دهیم. اگر بازی تدارکاتی خوب داشته باشیم که شرایط بسیار خوب می گردد. برای ملاقات محبت آمیز زمان هم معین کردیم، اما برگزاری آن معین نیست.

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران با بیان اینکه روز یکشنبه برنامه خودش تا جام ملت های آسیا را به رئیس کمیته فوتسال ارائه می نماید، به خبرنگاران گفت: پرهیزکار به صورت جدی کوشش می نماید و چند بازی را هماهنگ نموده است، اما منتظر پاسخ چند کشور هستیم و چند تیم هم منتظر پاسخ ما هستند. بازی های تدارکاتی به شرایط لیگ برتر هم بستگی دارد. اگر در این یک هفته برنامه بازی های تدارکاتی را ببندیم، شرایط در آینده بهتر می گردد؛ البته اگر کرونا به ما اجازه دهد.

ناظم الشریعه با اشاره به پیشنهاد صدرنشین رده بندی تیم های ملی فوتسال دنیا به ایران گفت: برزیل به ما پیشنهاد ملاقات تدارکاتی داده، اما ستاد مبارزه با کرونا به ما اجازه نمی دهد به این کشور سفر کنیم. برزیل دومین کشور آلوده دنیا است. به جز برزیل گزینه های دیگری از جمله بازی با یکی از تیم های خوب دنیا را داریم که پرهیزکار آن را پیگیری می نماید.

اگر مجبور شویم، باید با تیم های آسیایی بازی کنیم.، وی ضمن بیان این جمله اعلام نمود: خیلی تعجب کردم کویت که به دلیل کرونا به تورنمنت کیش نیامد، میزبان جام ملت های آسیا شد. این اتفاقات خیلی عجیب است و ما هم شرایط سختی داریم.

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران درخصوص معین روز اول آبان برای شروع لیگ برتر فوتسال در فصل 1400-1399 گفت: دوست داشتم این زمان زودتر باشد، اما شرایط باید برای باشگاه های فراهم باشد و آنها در این شرایط زمان بیشتری دارند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 29 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cicagraphic.ir شناسه مطلب: 1238

به "ناظم الشریعه: تغییر زمان جام ملت های فوتسال آسیا برای باشگاه ها خوب بود، ستاد مبارزه با کرونا اجازه نمی دهد به برزیل برویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ناظم الشریعه: تغییر زمان جام ملت های فوتسال آسیا برای باشگاه ها خوب بود، ستاد مبارزه با کرونا اجازه نمی دهد به برزیل برویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید