منبع عراقی: آمریکایی ها بازسازی پایگاه عین الاسد را شروع نموده اند

به گزارش مجله گرافیک، یک منبع امنیتی عراقی اطلاع داد، نیروهای آمریکایی در پایگاه عین الاسد در غرب عراق، بازسازی بخش هایی از پایگاه را که در حمله موشکی ایران ویران شد، آغاز نموده اند.

منبع عراقی: آمریکایی ها بازسازی پایگاه عین الاسد را شروع نموده اند

جهت دریافت خدمات بازسازی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، یک منبع امنیتی در استان الانبار عراق، امروز (یکشنبه) گفت که نیروهای آمریکایی در پایگاه عین الاسد در حال بازسازی و ترمیم تخریب به جا مانده از حمله موشکی ایران هستند.

این منبع عراقی بدون ذکر نام خود، به وبگاه المعلومه عراقگفت که نیروهای عراقی در همکاری با شرکت های امنیتی کار بازسازی مراکز آسیب دیده در جریان حمله موشکی ایران را شروع نموده اند.

او گفت که ساختمان های نظامی داخل پایگاه به شکل وسیعی در جریان حمله موشکی ایران آسیب دیده و آمریکا از شرکت های امنیتی برای بازسازی این نقاط و راه اندازی دوباره یاری خواسته است.

این منبع امنیتی همچنین گفت که نیروهای آمریکایی تدابیر امنیتی شدیدی را اطراف پایگاه عین الاسد اجرا می نمایند.

روز گذشته نیز وبگاه السومریه نیوز تصاویری جدید از داخل پایگاه عین الاسد منتشر کرد هر چند که بعد از اقدامات اولیه آمریکا در چند روز نخست پس از حمله، حجم ویرانی و آسیب در آن دیده نمی گردد (جزئیات بیشتر).

مقامات آمریکایی تا کنون کوشش بسیاری برای سرپوش گذاشتن به میزان تلفات وارد آمده به کادر نظامی خود در عین الاسد، نموده اند اما گزارش های رسانه های مختلف موجب شد تا بامداد روز آدینه (دیروز) پایگاه دیفنس وان به نقل از مقامات پنتاگون گزارش دهد که دست کم 11 نظامی آمریکایی در حمله به عین الاسد مجروح و مصدوم شده و به بیمارستان های نظامی آمریکا در کویت و آلمان منتقل شده اند.

ص

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 29 دی 1398 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: cicagraphic.ir شناسه مطلب: 661

به "منبع عراقی: آمریکایی ها بازسازی پایگاه عین الاسد را شروع نموده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منبع عراقی: آمریکایی ها بازسازی پایگاه عین الاسد را شروع نموده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید