شفر: این بازی اول بود و هنوز 5 مسابقه داریم

به گزارش مجله گرافیک، اید بازی را بیشتر به کناره ها می بردیم و بیشتر از وینگرهای خود استفاده می کردیم. باید این مسائل را رفع کنیم. این بازی اول بود و هنوز 5 مسابقه داریم و باید روی بهتر کردن تیم کار کنیم.

شفر: این بازی اول بود و هنوز 5 مسابقه داریم

وینفرد شفر بعد از شکست سنگین تیمش مقابل الدحیل گفت: ما قبل از کرنری که باعث شد گل را دریافت کنیم، نمایش خوبی داشتیم و چند شانس گل خلق کردیم. بازی را کنترل نموده بودیم. از شانس های گلزنی با بد شانسی استفاده نکردیم. الدحیل بعد از این گل قوی تر شد و روی ضد حمله گل سوم را خوردیم. گل اول در جریان بازی بسیار مهم بود.

وی ادامه داد: ما می دانستیم آنها تیم خوبی هستند و بازیکنان گرانقیمتی دارند. بعد از گل، آنها خوب توپ را نگه داشتند و ما دوباره موقعیت داشتیم اما توپ ها را از دست دادیم. در مرکز زمین پاس های کوتاه زیادی به هم دادیم و آن ها شانس زیادی برای پرس کردن و توپ گیری داشتند.

سرمربی استقلال اضافه نمود: باید بازی را بیشتر به کناره ها می بردیم و بیشتر از وینگرهای خود استفاده می کردیم. باید این مسائل را رفع کنیم. این بازی اول بود و هنوز 5 مسابقه داریم و باید روی بهتر کردن تیم کار کنیم.

شفر در پاسخ به این سوال که چرا بعد از دریافت گل استقلال افت کرد، اعلام کرد: بعد از دریافت گل، اعتماد به نفس ما پایین آمد و اعتماد به نفس حریف بهتر شد. ما باید بیشتر بازی را به کناره ها می بردیم و از فضا استفاده می کردیم زیرا حریف ما 3 دفاع داشت. مشکل ما در 30 دقیقه پایانی همین بود.

1

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 2 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cicagraphic.ir شناسه مطلب: 173

به "شفر: این بازی اول بود و هنوز 5 مسابقه داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شفر: این بازی اول بود و هنوز 5 مسابقه داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید