رئیسی: اجازه نخواهیم داد جای متن و حاشیه عوض شود

به گزارش مجله گرافیک، رئیس جمهور گفت: بنای دولت همکاری، همدلی و هماهنگی با قوای دیگر و همه نهاد های نظام جمهوری اسلامی با هدف حل سریع تر مسائل است و اجازه نخواهیم داد جای متن و حاشیه عوض شود.

رئیسی: اجازه نخواهیم داد جای متن و حاشیه عوض شود

به گزارش ایسنا، سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور، صبح چهارشنبه در جلسه هیات دولت با تقدیر از معاون اول رئیس جمهور، استاندار هرمزگان و سایر مسئولان و دستگاه ها برای رسیدگی سریع به زلزله زدگان هرمزگان، گفت: بازسازی منازل بخش روستایی و شهری آسیب دیده از زلزله با سرعت دنبال شود.

در جلسه امروز هیات دولت، استاندار هرمزگان گزارشی از وضع زلزله زدگان و امدادرسانی گفت.

رئیسی در ادامه با اشاره به گذشت سه ماه از آغاز به کار دولت، از دستگاه های مختلف خواست تا گزارش عملکرد سه ماهه خود را به مردم ارائه دهند.

رئیس جمهور همچنین در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به بررسی صلاحیت وزیر آموزش و پرورش در مجلس شورای اسلامی در روز گذشته گفت: دولت وظیفه دارد وزیر پیشنهادی را به مجلس معرفی کند و مجلس نیز اختیار و وظیفه بررسی صلاحیت او را دارد. تصمیم مجلس هر چه باشد برای دولت محترم است. مهم حفظ وحدت و انسجام قواست چرا که برای ما، اصل تقویت همدلی بین مسئولان و خدمتگزاری به مردم است.

رئیسی تاکید کرد: نباید به حواشی که ایجاد می شود توجه کرد. بنای دولت همکاری، همدلی و هماهنگی با قوای دیگر و همه نهاد های نظام جمهوری اسلامی با هدف حل سریع تر مسائل است و اجازه نخواهیم داد جای متن و حاشیه عوض شود.

رئیسی با بیان اینکه ماموریت مهم دولت، اداره کشور، ناامید کردن دشمن و رونق بخشیدن به سفره های مردم است، شرح داد: راهبرد دولت سیزدهم، خدمت به مردم و اجرای مأموریتی بزرگ تر به نام اجرای عدالت است. اگر عدالت مخدوش شود همه باید حساس شویم.

رئیس جمهور همچنین از وزرای نفت و نیرو خواست تا هر چه سریع تر آیین نامه مربوط به محاسبه هزینه انرژی مشترکان پرمصرف را نهایی و ارائه کنند.

منبع: فرارو
انتشار: 4 دی 1400 بروزرسانی: 4 دی 1400 گردآورنده: cicagraphic.ir شناسه مطلب: 2002

به "رئیسی: اجازه نخواهیم داد جای متن و حاشیه عوض شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیسی: اجازه نخواهیم داد جای متن و حاشیه عوض شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید