دانش آموزان نخبه و برگزیده ورزشی استان قم تجلیل شدند

به گزارش مجله گرافیک، معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش وپرورش استان قم ظهر پنج شنبه در همایش تجلیل از برگزیدگان و نخبگان ورزش دانش آموزی که در مرکز خدماتی رفاهی فرهنگیان قم برگزار گردید، با اشاره به هفته تربیت بدنی و ورزش، اظهار کرد: در طرح های برنامه ریزی شده وزارت و فعالیت های علمی و تخصصی در سطح کشور معلمان ما نتایج خوبی کسب کردند.

دانش آموزان نخبه و برگزیده ورزشی استان قم تجلیل شدند

محسن رمضان بیگی ادامه داد: برای اولین بار در تاریخ آموزش وپرورش رتبه اول کشوری در رشته دو ومیدانی توسط دانش آموزان استان قم کسب شد.

وی اضافه نمود: در اردیبهشت 98 مسابقات جهانی دانش آموزان در کرواسی دانش آموزان قیم به عنوان نماینده کشور حضور دارند.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش وپرورش قم با اشاره به اینکه 500 نفر را به وسیله فعالیت های مختلف به مسابقات کشوری اعزام کردیم و با سامت کامل به قم برگشتند، گفت: در ژیمناستیک به همت هیئت ژیمناستیک، 8 ورزشکار اعزام شدند که 4 مدال آوردند.

در این آیین تجلیل از 38 دانش آموز قمی که مقام کشوری در رشته های مختلف ورزشی کسب نموده بودند، تقدیر شد.

لازم به ذکر است در این مراسم از معاونین پرورشی نواحی چهارگانه و مناطق، همکاران بازنشسته آموزش وپرورش، مدیران فعال در المپیاد ورزشی درون مدرسه ای نواحی چهارگانه و مناطق، نفرات برتر مرحله کشوری مسابقات تخصصی علمی، نفرات برتر مسابقه کتاب خوانی، سرپرستان برتر اماکن ورزشی، مدیران فعال استخر فرهنگیان، کارشناسان برتر در ارزشیابی نواحی و مناطق، کارشناسان برتر در رشد و توسعه ورزش کارکنان، کارشناسان برتر در رشد و توسعه مراکز اصلاحی، نفرات برتر مسابقات کارکنان ادارات قم، تجلیل به عمل آمد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 13 اسفند 1397 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: cicagraphic.ir شناسه مطلب: 79

به "دانش آموزان نخبه و برگزیده ورزشی استان قم تجلیل شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانش آموزان نخبه و برگزیده ورزشی استان قم تجلیل شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید