حسینی: در حوزه آموزش دانش آموزان با آسیب شنوایی، الفبای گویای باغچه بان ملاک عمل است

به گزارش مجله گرافیک، تهران (پانا) - معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش وپرورش استثنایی در نشست با جمعی از ناشنوایان گفت که در حوزه آموزش الفبای گویای باغچه بان ملاک عمل سازمان آموزش وپرورش استثنایی است.

حسینی: در حوزه آموزش دانش آموزان با آسیب شنوایی، الفبای گویای باغچه بان ملاک عمل است

جهت دریافت خدمات طراحی ویلا مدرن با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان آموزش وپرورش استثنایی، سید جواد حسینی در این نشست با بیان اینکه نهضت آموزش زبان خط اشاره و خط بریل از جمله برنامه های استمراری سازمان آموزش وپرورش استثنایی است گفت: در امسال آموزش زبان اشاره به 4 هزار نفر از مدیران، معلمین و پرسنل دستگاه های اجرایی هدف گذاری شده است و بسیاری از استان ها از هدف تعین شده نیز فراتر رفته اند.

وی اضافه نمود: علاوه بر این 10 درصد از معلمان دانش آموزان کم توان ذهنی نیز مهارت های چندگانه را آموزش می بینند و یکی از مهارت های چندگانه آموزش زبان اشاره و خط بریل است.

معاون وزیر با بیان اینکه ملاک آموزش در حوزه ناشنوایان الفبای گویای باغچه بان است اظهار کرد: در راستای بهبود عملکرد فعالیت ها در حوزه ناشنوایان، ارزیابی استانی از نهضت زبان اشاره در حال اجرا است.

حسینی در ادامه با بیان اینکه شاد شبکه ای مستقل، فراگیر، رایگان، منعطف و امن است اظهار کرد: با توسعه نرم افزار شاد و در نسخه های جدید این نرم افزار، مناسب سازی هایی برای دانش آموزان با نیازهای ویژه صورت گرفته است تا استفاده این دانش آموزان راحت تر باشد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 15 اسفند 1399 بروزرسانی: 15 اسفند 1399 گردآورنده: cicagraphic.ir شناسه مطلب: 1572

به "حسینی: در حوزه آموزش دانش آموزان با آسیب شنوایی، الفبای گویای باغچه بان ملاک عمل است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حسینی: در حوزه آموزش دانش آموزان با آسیب شنوایی، الفبای گویای باغچه بان ملاک عمل است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید