ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل شهرخودرو

به گزارش مجله گرافیک، دستیابی به 5 امتیاز و ثبت تنها یک گل طی سه بازی؛ پرسپولیس با این آمار وارد هفته چهارم لیگ برتر می گردد و امیدوار است فرایند دستیابی به نتیجه مقابل شهرخودرو را حفظ نموده و به نتیجه خوبی مقابل شاگردان مهدی رحمتی دست یابد.

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل شهرخودرو

از پروفایل ما وبلاگ سفربرو دیدن نمایید.

شهرخودرو که فصل را با سرمربیگری مهدی رحمتی شروع نموده، هفته گذشته در خانه برابر نفت آبادان متوقف شده و این در حالیست که آخرین حضور این تیم در تهران نیز با شکست برابر پیکان همراه بوده است. تیم فصل گذشته یحیی گل محمدی اکنون با چهار امتیاز به تهران آمده و باید دید دومین تقابل مهدی رحمتی و یحیی گل محمدی (در اردوی پیش فصل بازی تدارکاتی برگزار نموده بودند) با چه نتیجه ای همراه خواهد شد.

پرسپولیس در این بازی با ترکیب احتمالی زیر و برای مرور ترکیب احتمالی جدال فینال آسیا به این شکل میدان خواهد رفت؛

حامد لک درون دروازه سرخپوشان در یازدهمین تجربه بازی برای این تیم به دنبال یک رکورد ویژه خواهد بود. او تا به امروز دروازه اش در جریان بازی باز نشده و سه کلین شیت طی هفته های اخیر به جا گذاشته است. او البته مقابل شهرخودرو کار به مراتب سخت تری نسبت به 3 بازی قبلی پیش رو خواهد داشت و باید دید دومین بازی اش با پیراهن پرسپولیس در آزادی با چه نتیجه ای همراه خواهد شد.

خط دفاعی پرسپولیس نیز در این بازی با حضور سیدجلال حسینی و محمدحسین کنعانی زادگان در قلب دفاعی و سعید آقایی در سمت چپ و مهدی شیری در سمت راست دفاعی حاضر خواهند بود.

تغییرات جالب اما به نظر می رسد در بخش میانی شکل گرفته باشد؛ جایی که کمال کامیابی نیا در بازی امروز از ترکیب خارج شده تا میلاد سرلک بار دیگر در کنار احمد نوراللهی حاضر گردد.

بازگشت امید عالیشاه بعد از چند بازی نیمکت نشینی و حتی سکونشینی به ترکیب اصلی و در سمت چپ خط میانی از دیگر تغییرات این بازی خواهد بود تا احسان پهلوان بار دیگر روی نیمکت بنشیند و یحیی پلن دیگری از ترکیب مدنظرش برای فینال آسیا را مرور کند. در سمت راست نیز سیامک نعمتی حاضر خواهد شد و بشار رسن در این سیستم پشت تک مهاجم سرخ ها قرار خواهد گرفت و با آزادی عمل بیشتر فرصت حضور در فاز تهاجمی را داشته باشد.

در خط حمله هم مهدی عبدی بعد از سه بازی حضور فیکس در ترکیب و ناکامی در گلزنی، اینبار به نیمکت خواهد رفت تا آرمان رمضانی در پیشانی خط حمله با حمایت عالیشاه، سیامک نعمتی و بشار و البته آقایی و شیری در ارسال ها به دنبال بهره بردن از فرصت هایش باشد.

ترکیب احتمالی پرسپولیس

حامد لک

سیدجلال حسینی

محمدحسین کنعانی زادگان

مهدی شیری

سعید آقایی

میلاد سرلک

احمد نوراللهی

امید عالیشاه

سیامک نعمتی

آرمان رمضانی

بشار رسن

منبع: فرارو
انتشار: 14 دی 1399 بروزرسانی: 14 دی 1399 گردآورنده: cicagraphic.ir شناسه مطلب: 1461

به "ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل شهرخودرو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل شهرخودرو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید