62 میلیون ثبت نام کارت ملی هوشمند، صدور 51 میلیون کارت تا به امروز

به گزارش مجله گرافیک، سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور با بیان اینکه مراحل تکمیل ثبت نام کارت هوشمند بیش از 62 میلیون و 160 هزار نفر از هموطنان اجرا شده است، گفت: با فراوری بدنه کارت برای بیش از 51 میلیون و 755 هزار نفر از هموطنان کارت هوشمند ملی صادر شده است.

62 میلیون ثبت نام کارت ملی هوشمند، صدور 51 میلیون کارت تا به امروز

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، سیف اله ابوترابی اظهار کرد: در انتها سال 96 و شروع سال 97 به علت مسائل تامین بدنه ناگزیر بحث فراوری داخل را در چاپخانه دولتی که متولی این بخش بودند انجام دادیم. کوشش بسیار وافری انجام دادند تا کارت مشابه خارجی که وارداتی بود با بدنه و تراشه فراوری نمایند و جا دارد ازاین عزیزان تشکر کنیم چراکه هموطنان تفاوتی بین این دو کارت (کارت فراوری داخل و کارت وارداتی) مشاهده نخواهند کرد.

وی که در یک برنامه تلویزیونی صحبت می کرد، ادامه داد: این عزیزان پنج میلیون کارت صادر نموده اند و ما هم این پنج میلیون کارت فراوری داخل را تحویل هم وطنان داده ایم. با توجه به شرایطی که در کشور حادث بوده مسائلی برای تامین اعتبار بدنه کارت وجود داشته، اما اکنون وزیر کشور تاکید داشتند این مشکل بدنه کارت حل گردد که این موضوع را به چاپخانه دولتی و سازمان برنامه و بودجه متنتقل نموده ایم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 16 آذر 1400 بروزرسانی: 16 آذر 1400 گردآورنده: cicagraphic.ir شناسه مطلب: 1983

به "62 میلیون ثبت نام کارت ملی هوشمند، صدور 51 میلیون کارت تا به امروز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "62 میلیون ثبت نام کارت ملی هوشمند، صدور 51 میلیون کارت تا به امروز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید