کری خوانی بازیکنان تیم ملی عراق در آستانه بازی با ایران

به گزارش مجله گرافیک، به گزارش خبرنگاران، ملاقات تیم های ملی فوتبال ایران و عراق ساعت 19 فردا حساس ترین ملاقات گروه C انتخابی مقدماتی جام جهانی قطر را برگزار می نماید تا تکلیف تیم صعود کننده به مرحله بعدی معین گردد.

کری خوانی بازیکنان تیم ملی عراق در آستانه بازی با ایران

این ملاقات از آنجایی اهمیت دارد که برنده این ملاقات به طور مستقیم به مرحله بعد صعود می نماید و تیم دیگر باید در انتظار نتایج سایر گروه ها باشد تا به عنوان یکی از چهار تیم برتر رده دوم به مرحله بعد برود.

این موضوع باعث بروز حساسیت بین بازیکنان هر دو تیم شده است. بازیکنان تیم ملی عراق در آستانه بازی با شاگردان دراگان اسکوچیچ آغاز به کری خوانی در مصاحبه های خود نموده اند.

علی عدنان مدافع تیم ملی فوتبال عراق درباره شرایط این تیم برای بازی با ایران در کشور بحرین گفت: از لحاظ روانی به مدت 15 روز در شرایط سختی قرار داشتیم. حق نداشتیم حتی از اتاق های خود خرج شویم فقط به تمرین می رفتیم و بلافاصله به هتل بر می گشتیم. غذای تیم در اتاق ها پذیرایی می گردد و کنار سایر اعضای تیم غذا نخوردیم.

او در ادامه با انتقاد از شرایط ملی پوشان عراق در بحرین راجع به ملاقات با ایران توضیح داد: از شرایط فعلی راضی نیستیم، هنوز در صدر جدول گروه قرار داریم. با وجود این شرایط برای شکست ایران می جنگیم تا به عنوان صدرنشین به مرحله بعدی برویم.

صحبت های عدنان در آستانه این ملاقات شبیه به جملات سایر بازیکنان تیم ملی عراق برای بازی با ایران است. جملاتی که از زبان احمد ابراهیم و امجد عطوان نیز در مورد نمایش قدرت این تیم مقابل عراق در تبادل نظر با رسانه های کشورشان منتشر شده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 تیر 1400 بروزرسانی: 10 تیر 1400 گردآورنده: cicagraphic.ir شناسه مطلب: 1781

به "کری خوانی بازیکنان تیم ملی عراق در آستانه بازی با ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کری خوانی بازیکنان تیم ملی عراق در آستانه بازی با ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید