ویدئوچک و کفپوش استاندارد الزام لیگ برتر 1402

به گزارش مجله گرافیک، سازمان لیگ فدراسیون والیبال در اطلاعیه ای اظهار داشت که کفپوش استاندارد و سیستم ویدئوچک برای لیگ برتر سال 1402 الزامی است.

ویدئوچک و کفپوش استاندارد الزام لیگ برتر 1402

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، سازمان لیگ از سال 1401 در راستای سلامت هر چه بیشتر بازیکنان، باشگاه های لیگ رجحان را ملزم به استفاده از کفپوش استاندارد کرد.

در این راستا بعضی از باشگاه ها سالن های خود را به کفپوش استاندارد مجهز نموده و بعضی دیگر ضمن درخواست از سازمان لیگ این امر را به زمانی دیگر موکول کردند. با توجه به شروع لیگ برتر والیبال 1402 از نیمه دوم سال و زمان به جای مانده تا شروع این دوره از رقابت ها، سازمان لیگ طی اطلاعیه ای از باشگاه ها درخواست کرد که نسبت به تجهیز سالن های خود اقدام نمایند.

در این اطلاعیه آمده است: سازمان لیگ درنظر دارد، با توجه به اهمیت برگزاری هرچه بهتر لیگ برتر باشگاه های کشور در سال 1402، نصب کفپوش استاندارد FIVB و استفاده از سیستم ویدئوچک برای تمامی مسابقات فوق الذکر الزامی کند. لذا مقتضی است باشگاه های حاضر در لیگ برتر سالجاری نسبت به خریداری کفپوش و راه اندازی سیستم ویدئوچک اقدام نمایند.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 27 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 27 اردیبهشت 1402 گردآورنده: cicagraphic.ir شناسه مطلب: 2344

به "ویدئوچک و کفپوش استاندارد الزام لیگ برتر 1402" امتیاز دهید

1 کاربر به "ویدئوچک و کفپوش استاندارد الزام لیگ برتر 1402" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویدئوچک و کفپوش استاندارد الزام لیگ برتر 1402"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید