هتل های آمریکا 5 میلیون شغل از دست داده اند

به گزارش مجله گرافیک، جدیدترین آمارها نشان می دهد که صنعت هتل داری آمریکا از ماه فوریه تا کنون تحت فشار پاندمی کرونا 5 میلیون شغل را از دست داده است.

هتل های آمریکا 5 میلیون شغل از دست داده اند

جدیدترین آمارها نشان می دهد که صنعت هتل داری آمریکا از ماه فوریه تا کنون تحت فشار پاندمی کرونا 5 میلیون شغل را از دست داده است.

به گزارش مهر به نقل از شین هوا، جدیدترین آمارها نشان می دهد که صنعت هتل داری آمریکا از ماه فوریه تا کنون تحت فشار پاندمی کرونا 5 میلیون شغل را از دست داده است.

میزان اشغال اتاق های هتل های آمریکا در ماه آگوست به 48.6 درصد رسید که نشان دهنده سقوطی 31.7 درصدی نسبت به ماه مشابه سال گذشته است.

طبق آمار اس تی آر، مؤسسه جهانی ارائه کننده داده ها، بنچ مارک ها و تحلیل فضای هتل ها، این نرخ در هفته دوم سپتامبر تا 48.5 درصد هم افت کرده بود.

از سوی دیگر طبق آمار اتحادیه بین المللی هتل های لاکچری (ای ای اچ آی) تنها 38 درصد آمریکایی ها در نظر گرفتند که در سال 2020 به مسافرت بروند، در حالی که در سال های گذشته این رقم بالای 70 درصد بود.

ای ای اچ آی گزارش می دهد حدود سه چهارم هتل های آمریکا در صورتی که به موقع کمک های مالی جدیدی از دولت دریافت نکنند، کارکنان بیشتری را اخراج خواهند کرد.

این گزارش ادامه می دهد: با توجه به سطح اشغال اتاق های هتل ها در شرایط فعلی، بدون کمک مالی جدید از سوی دولت، دو سوم از هتل ها حداکثر تا 6 ماه می توانند به فعالیت خود ادامه دهند.

منبع: چمدان
انتشار: 18 آبان 1399 بروزرسانی: 18 آبان 1399 گردآورنده: cicagraphic.ir شناسه مطلب: 1341

به "هتل های آمریکا 5 میلیون شغل از دست داده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هتل های آمریکا 5 میلیون شغل از دست داده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید