نکونام: فولاد برای من ایده آل است و جایی نمی روم، در استقلال با اسم ها بازی کردند و مردم را فریب دادند

به گزارش مجله گرافیک، سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان با انتقاد از شرایط باشگاه استقلال گفت: در استقلال با اسم ها بازی کردند و مردم را فریب دادند.

نکونام: فولاد برای من ایده آل است و جایی نمی روم، در استقلال با اسم ها بازی کردند و مردم را فریب دادند

جواد نکونام درباره برپایی اردوی تدارکاتی این تیم در تهران و کردان گفت: اردوی اول را در اهواز آغاز نموده و 4 روز در استادیوم خودمان به تمرین پرداختیم. بعد از آن یک اردوی یک هفته ای و دو ملاقات محبت آمیز در تهران برگزار کردیم. بعد از دو روز استراحت اردوی دوم را در کردان آغاز کردیم. تیم کم کم در حال پیدا کردن شرایط خوب است. علاوه بر این هنوز ما در یارگیری کار می کنیم. خداراشکر توانستیم اسکلت اصلی تیم را حفظ کنیم و بازیکنانی که دلشان با تیم بود را نگه داشتیم و بازیکنانی که سال گذشته چارجوب و نظم تیمی را به هم ریخته بودند از ما جدا شدند که برای آنها آرزوی موفقیت می کنم.

وی ادامه داد: در حال جذب بازیکنان مد نظر هستیم. تا به امروز 4 بازیکن را جذب نموده و چند بازیکن جوان هم به تیم اضافه شده اند. چند بازیکن از آموزشگاه خودمان به تیم بزرگسالان آورده ایم که شرایط فوق العاده ای دارند و خودشان را نشان داده اند. برای من اسم ها مهم نیست و هر بازیکنی که خوب کار کند در تیم ما جا خواهد داشت. آرزوی فولادی قدرتمند داریم تا بتوانیم بهترین شرایط را در طول فصل رقم بزنیم.

سرمربی فولاد درباره اینکه از تیم هایی چون استقلال پیشنهاد جدی داشت ولی در نهایت متعهد به قراردادش با فولاد ماند، مطرح کرد: وقتی لیگ تمام شد پیشنهاداتی داشتم ولی دلم می خواست در باشگاه عظیم فولاد بمانم. در این باشگاه احساس راحتی دارم و شرایط برای من و بازیکنان اینجا خیلی خوب است. با مدیریت آذری و محمدی کار برای من راحت تر شده است. فکر می کنم وظایفی که باید انجام می دادم را انجام داده ام و امیدوارم در سال جدید هم این اتفاق رخ دهد. پیشنهاداتی به من شد و چون تفکری پشت جدایی من از فولاد وجود نداشت تصمیم گرفتم در اهواز بمانم. وقتی که توافق کردیم که در فولاد بمانم هیچ قراردادی امضا نکردم و آغاز به یارگیری کردیم.

نکونام درباره پیشنهاد باشگاه استقلال گفت: از باشگاه استقلال یکی دو بار تماس هایی با من داشتند که به آنجا بروم. این موضوع را با آقای آذری در میان گذاشتم و با توجه به اینکه با فولاد قرارداد دارم دوست دارم در فولاد بمانم تا شرایط بهتری داشته باشیم و بتوانم به فوتبال خوزستان یاری کنم تا این تیم به صندلی اصلی اش برگردد. هنوز جا برای پیشرفت در فولاد و رشد بازیکنان مان وجود دارد. برای استقلال آرزوی موفقیت می کنم ولی فکر می کنم شرایط فولاد خیلی برای من مناسب است. صحبتی هم با طرفداران استقلال دارم، طبیعی است که در فضای مجازی از من درخواست آمدن به استقلال داشتند ولی شرایط در این باشگاه اصلاً مناسب نیست و نمی خواهند شرایط این باشگاه درست گردد. این موضوع را باید صادقانه به مردم بگویم برای همین دوست نداشتم فعلا به استقلال بیایم. فولاد شرایط ایده آل من را دارد و ترجیح دادم در این باشگاه کارم را ادامه دهم.

جدیدترین خبرها و رویدادهای ایران و دنیا در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید (کلیک کنید)

وی اضافه نمود: در استقلال با اسم ها بازی کردند و مردم را فریب دادند. در فولاد و کنار مردم خوزستان واقعا خوشحالم. طرفداران فولاد واقعا به من احترام می گذارند. همانطور که پارسال به ما اعتماد کردند سال جاری هم این شرایط را ادامه خواهیم داد. برای من عظیمتر از فولاد تیمی نیست. سعی می کنیم بهترین نفرات را بگیریم از حق و حقوق و نام باشگاه دفاع کنیم و برای همین تا روزی که در فولاد هستم از نام و پرچم فولاد دفاع می کنم. تمام نگاه من به بهترین هاست و امیدوارم بهترین ها همواره در فولاد باشند و ما بهترین عملکرد را داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 آبان 1399 بروزرسانی: 8 شهریور 1401 گردآورنده: cicagraphic.ir شناسه مطلب: 1345

به "نکونام: فولاد برای من ایده آل است و جایی نمی روم، در استقلال با اسم ها بازی کردند و مردم را فریب دادند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نکونام: فولاد برای من ایده آل است و جایی نمی روم، در استقلال با اسم ها بازی کردند و مردم را فریب دادند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید