منصوریان در تقابل با استقلال به چه نتایجی دست پیدا نموده است؟

به گزارش مجله گرافیک، گرچه تقابل منصوریان در نقش سرمربی با استقلال اتفاق تازه و عجیبی نیست، اما قطع به یقین این رویارویی با دیدارهای قبلی تفاوت زیادی دارد.

منصوریان در تقابل با استقلال به چه نتایجی دست پیدا نموده است؟

منصوریان پیش از این 5 بار بعنوان سرمربی با تیم استقلال بازی نموده که در این 5 بازی رجحان با او بوده است. در همه تقابل های قبلی منصوریان و استقلال، وی سرمربی تیم منحل شده نفت تهران بوده است.

به طور کلی می توان گفت علیرضا منصوریان تاکنون 5 بار بعنوان سرمربی با استقلال دیدار نموده که 3 پیروزی سهم او بوده و یک مساوی و یک شکست دیگر نتایج به دست آمده در این بازیها است.

4 بازی از 5 بازی گذشته در چارچوب لیگ برتر و یک بازی هم در چار چوب جام حذفی بوده است. در این 5 بازی تیم های منصوریان 6 بار دروازه استقلال را باز نموده اند و آبی پوشان نیز در مقابل 3 بار پیروز به گلزنی به تیم های منصوریان شده اند.

در 5 تقابل قبلی تیم های منصوریان با استقلال، امیر قلعه نویی 2 بار و پرویز مظلومی 3 بار سرمربی استقلال بوده اند. منصوریان در تقابل های قبلی اش با استقلال 2 بار تیم های امیر قلعه نویی و یکبار تیم پرویز مظلومی را شکست داده است. مساوی و شکست او نیز برابر استقلال هایی بوده که راهنمایی آن بر عهده مظلومی بوده است.

ششمین تقابل علیرضا منصوریان بعنوان سرمربی با استقلال، دیداری معوقه از هفته هفدهم لیگ برتر است. این بازی از ساعت 18:30 روز یکشنبه 5 اسفند در استادیوم آزادی برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 27 خرداد 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: cicagraphic.ir شناسه مطلب: 161

به "منصوریان در تقابل با استقلال به چه نتایجی دست پیدا نموده است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منصوریان در تقابل با استقلال به چه نتایجی دست پیدا نموده است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید