مرگ مرموز دختر جوان پس از دعوای والدین ، کشف نوشته های عجیب روی دیوار

به گزارش مجله گرافیک، تیم جنایی مرکز با کشف جسد دختری جوان در خانه اش با یک پرونده مرموز روبرو شده اند.

مرگ مرموز دختر جوان پس از دعوای والدین ، کشف نوشته های عجیب روی دیوار

به گزارش خبرنگاران، شامگاه دوشنبه گزارش مرگ مرموز دختری جوان به قاضی وحید ناصری، بازپرس جنایی تهران اعلام شد و به دستور او گروهی از مأموران تحقیقات خود را در این زمینه آغاز کردند.

متوفی دختری حدودا 30ساله بود که 4روز از مرگش می گذشت. جسد او در خانه اش پیدا شده و براساس معاینات اولیه علت مرگ او مسمومیت با قرص برنج اعلام شد.

فردی که با جسد روبرو شده و پلیس را خبر کرده بود برادر متوفی بود که در تحقیقات گفت: چند وقتی می شد که پدر و مادرم با یکدیگر دچار اختلافاتی شده بودند و قصد داشتند از یکدیگر جدا شوند. آنها پس از دعوایی که با هم داشتند، از خانه رفتند و من هم به خانه دوستانم رفتم. خواهرم اما در خانه تنها بود.

وی ادامه داد: 4روزی می شد از او بی خبر بودم. وقتی دیدم تماس هایم را جواب نمی دهد نگران شدم و خودم را به خانه رساندم و ناباورانه با پیکر بی جان او روبرو شدم. خواهرم هیچ مسئله ای نداشت و نمی دانم چرا جانش را از دست داده است.

در ادامه ، مأموران با نوشته های عجیبی روی در و دیوار خانه روبه رو شدند. با ماژیک نوشته شده بود از این زندگی خسته شده ام.

هرچند شواهد نشان می داد که دختر جوان به زندگی اش خاتمه داده است اما با توجه به مشکوک بودن ماجرا، بازپرس جنایی تهران دستور تحقیقات بیشتر و بررسی دستخط دختر جوان را صادر کرده تا مشخص شود که آیا او خودخواسته به زندگی اش خاتمه داده یا قربانی حادثه دیگری شده است؟

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 8 بهمن 1401 بروزرسانی: 8 بهمن 1401 گردآورنده: cicagraphic.ir شناسه مطلب: 2300

به "مرگ مرموز دختر جوان پس از دعوای والدین ، کشف نوشته های عجیب روی دیوار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرگ مرموز دختر جوان پس از دعوای والدین ، کشف نوشته های عجیب روی دیوار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید