غذا هایی که نباید برای شام خورده شوند

به گزارش مجله گرافیک، غلات نیز در شب نخورید، زیرا حاوی نشاسته هستند و این فقط فرایند کاهش وزن را بیشتر می کند. مانند ماکارونی، سیب زمینی. اگر وزن طبیعی است، نمی توانید این همه را از رژیم غذایی حذف کنید. سوال در کمیت است.

غذا هایی که نباید برای شام خورده شوند

در موقع شام باید از خوردن غذا های چرب، محصولات نیمه اماده گوشتث، سوسیس، خودداری کنید. ناتالیا کروگولا متخصص تغذیه، در روسیه در مقاله ای نوشت: در موقع شام باید از خوردن غذا های چرب، محصولات نیمه اماده گوشتث، سوسیس، خودداری کنید.

به عقیده این متخصص تغذیه، چنین غذایی دستگاه گوارش را سنگین می کند.

این متخصص تغذیه در ادامه گفت: گوشت - گوشت گاو، گوشت گوسفند - چهار تا پنج ساعت زمان لازم برای هضم دارد. این ماده غذایی سنگین است و به بدن اجازه نمی دهد در هنگام شب استراحت کند.

همچنین قبل از خواب، از غذا هایی که کالری بالایی دارند و فیبر کم دارند، نخورید.

کروگولا گفت: غلات نیز در شب نخورید، زیرا حاوی نشاسته هستند و این فقط فرایند کاهش وزن را بیشتر می کند. مانند ماکارونی، سیب زمینی. اگر وزن طبیعی است، نمی توانید این همه را از رژیم غذایی حذف کنید. سوال در کمیت است.

همچنین مصرف غذای ترشی و سبزیجات ترش از رژیم غذایی عصرانه که باعث تحریک اشتها می شود پرهیز کنید.

کفیر، ماست یونانی، شیر تخمیر شده یا ماست را بدون مواد افزودنی شیرین را به عنوان شام بخورید. به عقیده این متخصص چنین میان وعده کم کالری (در 100 گرم - 50-70 کیلو کالری) به خواب شبانه شما آسیب نمی رساند.

منبع: اسپوتنیک

منبع: فرادید
انتشار: 16 مهر 1399 بروزرسانی: 16 مهر 1399 گردآورنده: cicagraphic.ir شناسه مطلب: 1275

به "غذا هایی که نباید برای شام خورده شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غذا هایی که نباید برای شام خورده شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید