تور ارزان کانادا: شرط تازه اداره مهاجرت برای ویزای اقامت موقت، خبر کانادا

به گزارش مجله گرافیک، به خاطر شیوع و همه گیری کرونا، اداره مهاجرت از متقاضیان ویزای اقامت موقت کانادا خواسته که درخواست های خود را فقط آنلاین ارائه کنند. این سیاست از اول جولای تا 30 سپتامبر در خصوص افرادی که درخواست ویزای کاری کانادا، ویزای تحصیلی کانادا و ویزای اقامت موقت کانادا را دارند قابل اجرا خواهد بود.

تور ارزان کانادا: شرط تازه اداره مهاجرت برای ویزای اقامت موقت، خبر کانادا

اگر علاقمند به سفر با بهترین تور ارزان کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور کانادا از تورنتو، مونترال و آبشار نیاگارا دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

لازم به ذکر است اداره مهاجرت، شهروندی و پناهندگی کانادا از متقاضیانی که به خاطر معلولیت امکان تکمیل فرم آنلاین خود را ندارند و تنها می توانند به صورت کاغذی فرم درخواست را ارائه نمایند حمایت های خاص انجام می دهد. اگر متقاضی دچار معلولیت نباشد، اداره مهاجرت درخواست های کاغذی را نخواهد پذیرفت و فرم درخواست را همراه با هزینه واریزی آنها مسترد خواهد کرد.

این سیاست بخشی از اقدامات ویژه اداره مهاجرت برای مدیریت درخواست های مهاجرت هنگام اجرای عملیات با ظرفیت محدود است.در حال حاضر دارندگان ویزای کاری مادامی که سفرشان غیراختیاری باشد می توانند وارد کانادا شوند. البته در رابطه با محدودیت های سفر استثناهای دیگری هم وجود دارد نظیر اینکه فردی برای پیوستن به اعضای خانواده نزدیک و درجه یک خود قصد سفر و ورود به کانادا را داشته باشد.

دارندگان ویزای تحصیلی چنانچه ویزای خود را قبل از 18 مارس نگرفته باشند امکان ورود به کانادا را ندارند. در عین حال اخیرا اداره مهاجرت کانادا اعلام نموده است که کانادا میخواهد در خصوص دارندگان ویزای تحصیلی که مایل به آغاز تحصیلات خود در پاییز امسال را دارند معافیت هایی را قائل گردد.

منبع: ویزا موندیال
انتشار: 12 بهمن 1400 بروزرسانی: 12 بهمن 1400 گردآورنده: cicagraphic.ir شناسه مطلب: 2044

به "تور ارزان کانادا: شرط تازه اداره مهاجرت برای ویزای اقامت موقت، خبر کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارزان کانادا: شرط تازه اداره مهاجرت برای ویزای اقامت موقت، خبر کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید