سرقت دوچرخه با انگیزه رسیدن به عشق قدیمی

به گزارش مجله گرافیک، عشق دوران کودکی زن و مرد جوان، بعد از سال ها زمانی که دوباره با هم روبه رو شدند، برای شان یادآوری شد و آن ها برای رسیدن به هم برای شوهر زن دسیسه چیدند.

سرقت دوچرخه با انگیزه رسیدن به عشق قدیمی

به گزارش شرق، چندی قبل مردی به نام حسام در شکایتی از همسایه اش سیامک مدعی شد سیامک دوچرخه او را دزدیده است. این مرد به مأموران گفت: من دوچرخه سوار حرفه ای هستم و یک دوچرخه کوهستانی بسیار گران قیمت داشتم. روز گذشته متوجه شدم سیامک، همسایه ما، آن را دزدیده و قصد فروشش را دارد. وقتی مأموران با شکایت این جوان به خانه سیامک رفتند، او را بازداشت کردند؛ اما دوچرخه ای در خانه اش نبود تا اینکه با بازرسی انبار خانه دوچرخه را پیدا کردند.

سیامک منکر سرقت دوچرخه و قراردادن آن در انبار خانه اش بود؛ با این حال او با شکایت حسام راهی زندان شد. در حالی که پرونده در دادگاه عمومی در حال رسیدگی بود، این بار سیامک مدعی شد متوجه رازی عظیم در زندگی همسرش لیدا و حسام شده است و آن ها برای اینکه رازشان را مخفی نگه دارند، نقشه سرقت دوچرخه را کشیده اند.

سیامک در این شکایت که به شعبه 12 دادگاه کیفری استان تهران ارجاع شده است، ادعا نموده متوجه شده لیدا و حسام با هم ارتباط دارند. سیامک به قضات شعبه 12 دادگاه کیفری گفت: من دو سال قبل از این حادثه با لیدا ازدواج کردم. ما با هم خوشبخت بودیم و زندگی خوبی داشتیم تا اینکه چند ماه قبل همسرم اصرار کرد خانه ام را بفروشم و در نزدیکی منزل مادرش خانه ای بخرم. من هم با خودم گفتم او زن جوانی است و دلتنگ مادرش می گردد؛ به همین دلیل قبول کردم و نزدیکی خانه مادرزنم آپارتمانی خریدم. قبل از اینکه به اتهام سرقت دوچرخه بازداشت شوم، متوجه تغییر رفتار های همسرم شده بودم. با اینکه او نزدیک مادرش بود؛ ولی رابطه ما روزبه روز بدتر می شد تا اینکه تصمیم گرفتم درباره او تحقیق کنم.

در پرس و جو هایی که انجام دادم، متوجه شدم همسرم در کودکی با حسام دوستی عمیقی داشته؛ اما بعد حسام از آن محله رفته و این ارتباط قطع شده است. با اینکه بعد از آمدن ما، با حسام در یک محله بودیم؛ اما همچنان به همسرم شک نداشتم و فکر می کردم این موضوع یک خاطره دوران کودکی است. تا اینکه حسام به اتهام سرقت دوچرخه از من شکایت کرد. وقتی زندانی شدم، حسام چند بار به وسیله زندان با من تماس گرفت. او پیشنهاد داد در قبال طلاق همسرم، رضایت بگیرم. من از این حرف شوکه شدم و گفتم لیدا را طلاق نمی دهم و اصلا چرا باید این کار را بکنم.

سیامک در ادامه شکایت خود گفت: حسام به من گفت همسرم عاشق او است و آن ها می خواهند با هم ازدواج نمایند و من چاره ای به جز طلاق دادن لیدا ندارم. حسام به من گفت تلفنی و به وسیله پیامک و فضای مجازی با همسرم ارتباط دارد و حتی به من گفت همسرم برای او عکس و فیلم از خودش می فرستد. وقتی حسام این حرف ها را زد، من تازه متوجه شدم به چه دلیلی از من شکایت کذب شده است. حالا من درخواست بازداشت هر دو نفر و تحقیق در این زمینه را دارم. دادگاه دو متهم پرونده را احضار کرد.

لیدا با رد ادعای شوهرش گفت: از وقتی به محله برگشتیم و سیامک متوجه شد حسام هم برگشته، خیلی عصبانی بود. او درباره گذشته من همه چیز را می دانست؛ ضمن اینکه رابطه من و حسام یک رابطه در دوران کودکی بود و در عالم کودکی با هم دوست صمیمی بودیم و هیچ ارتباط دیگری با هم نداشتیم. من نمی دانم چرا شوهرم چنین ادعایی را مطرح نموده است. حسام ارتباط با لیدا را قبول کرد؛ اما مدعی شد لیدا برای دریافت رضایت برای شوهرش با او ارتباط برقرار نموده است.

او گفت: من و لیدا همدیگر را دوست داشتیم و من منکر این نیستم. حتی وقتی در محله دوباره با هم روبه رو شدیم، صحبت کردیم. من در کودکی و نوجوانی عاشق لیدا بودم؛ اما بعد از اینکه شنیدم ازدواج نموده، کاری با او نداشتم و چند باری که به خانه مادرش آمد، او را دیدم و خاطرات برایم زنده شد؛ اما کاری نکردم. سیامک وقتی این موضوع را فهمید، خیلی عصبانی شد و به من گفت تلافی می نماید؛ به همین خاطر هم دوچرخه من را دزدید.

بعد از بازداشت سیامک، لیدا چند بار به دیدنم آمد. چند بار هم با من تماس گرفت تا بتواند رضایت من را جلب کند؛ اما من رضایت ندادم. وقتی سیامک از زندان زنگ زد، من به او گفتم همسرت به سراغم آمده است و رضایت می خواهد؛ اما سیامک از همین مسئله علیه خود من استفاده کرد؛ در حالی که من کاری ننموده ام. ضمن اینکه به خاطر سرقت هم به سیامک رضایت نمی دهم. بعد از گفته های متهمان و شاکی پرونده، دستور تحقیق بیشتر درباره ادعای سیامک از سوی دادگاه صادر شد و به درخواست دادگاه، تلفن هر دو متهم از سوی کارشناسان آنالیز خواهد شد تا ادعای سیامک به طور دقیق آنالیز گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 10 آبان 1399 بروزرسانی: 10 آبان 1399 گردآورنده: cicagraphic.ir شناسه مطلب: 1324

به "سرقت دوچرخه با انگیزه رسیدن به عشق قدیمی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرقت دوچرخه با انگیزه رسیدن به عشق قدیمی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید