دکوراسیون آشپزخانه امروزی با طراحی جادویی و منحصر بفرد

به گزارش مجله گرافیک، دارا بودن سبک و شخصیتی خاص، تمیزی و شیکی از ویژگی های اصلی دکوراسیون آشپزخانه امروزی هستند. در حقیقت برای داشتن چنین ویژگی هایی در آشپزخانه خود حتما باید با اصول طراحی آشپزخانه های امروزی آشنایی داشته باشید. سبک امروزی در آشپزخانه باعث می گردد فضای این مکان باز و آزاد بنظر بیاید و همه چیز در نهایت سادگی و زیبایی خودنمایی نمایند. عده زیادی فکر می نمایند برای به روز بودن در دکوراسیون خانه حتما باید از لوازم تجملی و گران قیمت با طراحی های پیچیده و چشم گیر استفاده کرد در صورتی که حقیقت درست برعکس این موضوع است. برای به روز بودن در طراحی و دکوراسیون داخلی تا می توانید باید کمینه گرا و ساده باشید بطوریکه در نگاه افراد همه چیز در دکوراسیون آشپزخانه یا قسمت های دیگر خانه، کافی، راحت و شیک باشند.

دکوراسیون آشپزخانه امروزی با طراحی جادویی و منحصر بفرد

جهت دریافت مشاوره خدمات طرح روی جلد کاتالوگ از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

البته ساده بودن فقط در زمینه انتخاب کابینت های مدرن و دیگر لوازم عظیم آشپزخانه نیست بلکه نورپردازی هم در این زمینه بسیار مهم است. همین نورپردازی است که فضای آشپزخانه را امروزی و مدرن نشان می دهد و به رنگ های آنرا روشن تر جلوه می دهد. توجه داشته باشید که سبک امروزی و مدرن نه تنها به روی فعالیت شما در آشپزخانه تاثیر می گذارند بلکه نشان دهنده شخصیت بروز، مطلع و مدرن مالک آن نیز خواهد بود. بیشتر آشپزخانه های مدرن و امروزی خیلی کمتر از خطوط قائم و چهارگوش در طراحی خود استفاده می نمایند. در عوض طرح هایی با خطوط بلند افقی یا عمودی و مورب در نمای خارجی آشپزخانه ها خودنمایی می نمایند. این خطوط بیشتر توسط فریم های موجود در مرز بین کابینت های آشپزخانه خود را نشان می دهند. رنگ قسمت مهم دیگر در دکوراسیون آشپزخانه های امروزی است. معمولا ترکیب دو رنگ در اینگونه آشپزخانه ها کافی بنظر می رسد. رنگ سفید در کنار قرمز یا رنگ قهوه ای برگرفته شده از کابینت های چوبی یکی از پرکاربردترین و البته زیباترین ترکیب های رنگ در دکوراسیون آشپزخانه های امروزی هستند. در شکل های زیر طرح ها متفاوتی از آشپزخانه های شیک و زیبا را مشاهده خواهید کرد.

دکوراسیون آشپزخانه امروزی

منبع: اتاق
انتشار: 6 آبان 1399 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: cicagraphic.ir شناسه مطلب: 1314

به "دکوراسیون آشپزخانه امروزی با طراحی جادویی و منحصر بفرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دکوراسیون آشپزخانه امروزی با طراحی جادویی و منحصر بفرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید