حمله باشگاه نساجی به سرمربی استقلال

به گزارش مجله گرافیک، به نقل از سایت باشگاه نساجی مازندران، این باشگاه پس از اظهارات امروز (پنجشنبه) محمود فکری، سرمربی استقلال بیانیه ای صادر کرد که به شرح زیر است:

حمله باشگاه نساجی به سرمربی استقلال

محمود فکری، سرمربی استقلال باید بداند که کنفرانس مطبوعاتی جایی برای صحبت درباره خاطرات بدی که از خود در نساجی به جا گذاشته، نیست. شما باید به جای حرف هایی که هواداران نساجی را عصبانی تر کردید، درباره شرایط تیم خود صحبت می کردید و بازی های چشم نوازی که هواداران استقلال را شگفت زده کرده است!

شما دیگر برای نساجی و هواداران آن تمام شده اید اما انگار نساجی هنوز برای شما تمام نشده است. تصور می کنید نمک پاشیدن روی زخم هواداران نساجی، از شما مربی و چهره بهتری می سازد؟ همگان آگاهند که چه بر سر تیم زادگاه تان آوردید! توانمندی های شما در مربیگری برای آنهایی که با شما کار کرده اند، تعیین است. در حالی که روزهای پایانی نیم فصل را تجربه می کنیم اما هنوز از حضور در استقلال ذوق زده هستید و همه چیز را وارونه جلوه می دهید.

نساجی هیچ دینی به شما و اطرافیان تان ندارد، اگرچه شما تا ابد مدیون نساجی خواهید بود، به این دلیل که هیچ باشگاه لیگ برتری، یک مربی لیگ یکی که تیمش حتی مدعی صعود نبود را باور نداشت و این نساجی بود که باعث شد پیشنهادهای شما لیگ برتری شود.

در آخر حداقل 250 میلیون تومان حق مردم شریف مازندران که برای کار نکرده تان پیش از شروع فصل گرفتید را برگشت می دادید. همچنین منتظر اخذ غرامت شما به باشگاه نساجی پس از رأی استیناف، هستیم.

منبع: فرارو
انتشار: 20 اسفند 1399 بروزرسانی: 20 اسفند 1399 گردآورنده: cicagraphic.ir شناسه مطلب: 1584

به "حمله باشگاه نساجی به سرمربی استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله باشگاه نساجی به سرمربی استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید