توتواسپورت؛ بازگشت استراماچونی به استقلال در صورت دریافت ضمانت های بیشتر

به گزارش مجله گرافیک، یک رسانه ایتالیایی از احتمال بازگشت سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران با وجود فسخ یکطرفه قراردادش با این باشگاه خبر داده است.

توتواسپورت؛ بازگشت استراماچونی به استقلال در صورت دریافت ضمانت های بیشتر

از وبلاگ نیک دل دیدن فرمایید و کلی مقاله و خبر جالب مطالعه نمایید.

به گزارش گروه ورزشی مجله گرافیک، نشریه توتواسپورت ایتالیا در گزارشی به آنالیز ماجرای جدایی آندره آ استراماچونی از تیم فوتبال استقلال پرداخته و از احتمال از سر گرفته شدن همکاری دو طرف نوشته است.

این روزنامه تورینی می نویسد: سناریویی جدید در رابطه میان استراماچونی و باشگاه استقلال ممکن است شکل بگیرد. باشگاه همچنان قراردادش با مربی ایتالیایی را معتبر می داند. بعضی از طرفداران تیم فوتبال استقلال اعتراض خود به فسخ قرارداد استراماچونی شعار هایی را به گوش وزرات ورزش ایران رساندند. در حال حاضر استراماچونی به ایتالیا برگشته، اما همکاری او با استقلال ممکن است به سرانجام نرسیده باشد.

در ادامه مطلب آمده است: باشگاه استقلال که تحت مالکیت دولت است و زیر نظر وزرات ورزش ایران مدیریت می گردد، با وجود مفاد معین مندرج در قراردادش با استراماچونی، فوراً اقدام به شفاف سازی درباره این موضوع نموده و قرارداد فی مابین را معتبر می داند، اما این به چه معناست؟ در حالت کلی این می تواند به معنای آن باشد که دوران کاری استراماچونی در استقلال به سرانجام نرسیده، اما این اتفاق زمانی ممکن است رخ دهد که او تضمین های بیشتری از سوی باشگاه دریافت کند.

توتواسپورت در ادامه هم نوشته است: بعد از بازگشت استراماچونی به ایتالیا، فشار های بسیار زیادی برای حل و فصل اختلافات میان دو طرف آورده شده است. استراماچونی، اما برای بازگشت به ایران باید قبول کند که قرارداد جدیدی با باشگاه استقلال منعقد کند و این اتفاق تنها زمانی رخ می دهد که باشگاه دقیقاً همان ضمانت هایی که او می خواهد را ارائه کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cicagraphic.ir شناسه مطلب: 689

به "توتواسپورت؛ بازگشت استراماچونی به استقلال در صورت دریافت ضمانت های بیشتر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توتواسپورت؛ بازگشت استراماچونی به استقلال در صورت دریافت ضمانت های بیشتر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید