ترامپ در انتخابات 2024 با بردی قاطع به ریاست جمهوری برمی گردد

به گزارش مجله گرافیک، مشاور تجاری کاخ سفید در دولت دونالد ترامپ در مصاحبه با رسانه آمریکایی گفت، ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری 2024 با بردی قاطع به ریاست جمهوری برمی گردد.

ترامپ در انتخابات 2024 با بردی قاطع به ریاست جمهوری برمی گردد

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، پیتر ناوارو مشاور تجاری کاخ سفید در دولت سابق آمریکا از فرامین اجرایی رئیس جمهور کنونی در رد اقدامات و مواضع دولت سابق انتقاد کرد و گفت، دونالد ترامپ در انتخابات 2024 پیروز می شود و دستورهای اجرایی جو بایدن را کنار می زند.

در حالی که اظهارنظرها در آمریکا درباره منع کردن احتمالی دونالد ترامپ از تصدی مناصب دولتی به دلیل نقش داشتن او در تحریک هوادارانش برای حمله مرگبار ششم ژانویه (17 دی ماه) به کنگره ادامه دارد، مشاور سابق ترامپ اعلام کرد که او در انتخابات چهار سال آینده ریاست جمهوری حضور پیدا می کند و با آرایی بالا پیروز خواهد شد.

به گزارش اسپوتنیک، پیتر ناوارو مشاور تجاری کاخ سفید در دولت دونالد ترامپ در مصاحبه با شبکه فاکس نیوز بشدت علیه اقدامات روزهای اولیه جو بایدن به عنوان رئیس جمهور آمریکا موضع گرفت.

مشاور رئیس جمهور سابق آمریکا اعلام کرد، دستورها و فرامین اجرایی جو بایدن از زمان به قدرت رسیدن او یک هدف مشترک را دنبال کرده و آن از بین بردن اقدامات و مواضع دولت ترامپ بوده است.

ناوارو با اتهام زنی به بایدن مدعی شد که رئیس جمهور آمریکا با برچیدن همه دستورهای (اجرایی دولت دونالد ترامپ) در خصوص خریداری کردن از شرکت ها و کالاهای ساخت آمریکا دارد به نمایندگی از چین رفتار و اقدام می کند.

وی در ادامه به مخاطبان فاکس نیوز که بخش عمده آن را حامیان دونالد ترامپ تشکیل می دهند، اطمینان داد که رئیس جمهور سابق آمریکا در انتخابات 2024 حاضر و دوباره پیروز خواهد شد.

مشاور سابق تجاری کاخ سفید گفت: درباره ای دستورهای اجرایی باید این را بیان کرد که اینها در سیاست عرف است. وقتی که دونالد ترامپ در یک انتخابات با ارای بالا در سال 2024 پیروز شد، او همان دستورهای اجرایی (زمان حضورش در ریاست جمهوری سالهای 2017 تا 2020) را مجددا اعمال می کند.

اظهارنظر مشاور تجاری دولت ترامپ درباره بازگشت او به مقام ریاست جمهوری آمریکا در شرایطی مطرح شده که اخیرا ترامپ در یک اظهارنظر کوتاه در این باره صحبت کرده بود.

اخیرا فیلمی از ترامپ پخش شد که در آن او بعد از گلف بازی در اقامتگاه شخصی خود در فلوریدا خطاب به یک نفر که از او به خاطر خدمات چهار ساله اش در مقام رئیس جمهور تشکر کرد، گفته بود: کار ما هنوز تمام نشده است.

این اظهارنظر رئیس جمهور سابق آمریکا در حالی مطرح شده که وی در آخرین نطق خود در مقام ریاست جمهوری این کشور گفته بود که به شکلی در انتخابات ریاست جمهوری سال 2024 برخواهد گشت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 18 اسفند 1399 بروزرسانی: 18 اسفند 1399 گردآورنده: cicagraphic.ir شناسه مطلب: 1579

به "ترامپ در انتخابات 2024 با بردی قاطع به ریاست جمهوری برمی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ در انتخابات 2024 با بردی قاطع به ریاست جمهوری برمی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید