ارتقا و پیشرفت ورزش کشتی در استان مرکزی احتیاج به همدلی دارد

به گزارش مجله گرافیک، جلال عسگری در حاشیه مجمع انتخابی رئیس جدید هیأت کشتی استان مرکزی، در گفت وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: کشتی استان مرکزی در ادوار گذشته در رقابت ها همواره سکوی نخست را برای خود رقم می زد و این فرایند باید در استان مرکزی همچون گذشته اتفاق بیفتد و این سنت خوب احیا گردد.

ارتقا و پیشرفت ورزش کشتی در استان مرکزی احتیاج به همدلی دارد

وی خاطر نشان کرد: ورزش استان مرکزی از ظرفیت های خوبی برخوردار است و رئیس جدید هیأت کشتی باید با تدبیر و برنامه ریزی مناسب و هوشمندانه و بهره مندی از تجربیات با ارزش پیشکسوتان این رشته ورزشی و تعامل و هماهنگی با مدیریت ورزش استان، این ورزش پهلوانی را ارتقا و توسعه دهد تا در کشور به صندلی واقعی خود دست پیدا کند.

دبیر فدراسیون کشتی بیان نمود: البته رؤسای گذشته نیز برای این ورزش زحمت زیاد کشیده اند که جای تقدیر و تشکر دارد و رئیس هیأت جدید که خود از کشتی گیران صاحب نام و مطرح کشور است، باید از تجربیات عزیزان در جهت پیشبرد و توسعه ورزش کشتی استفاده کند.

عسگری گفت: رئیس جدید هیأت کشتی نباید نگاهش فقط متمرکز به مرکز استان یعنی اراک باشد. باید شهرستان های استان را نیز تقویت کند زیرا در شهرستان ها ظرفیت و استعدادهای خود خوبی وجود دارد که می تواند با برنامه ریزی صحیح و حساب شده و کارشناسی در شکوفایی این استعدادها که در نهایت به نفع ورزش کشتی استان و کشور است سود برد.

وی ادامه داد: از تمامی ظرفیت های بالقوه حتی روستاها باید استفاده گردد تا بتوانیم در کشتی شرایط خوبی پیدا کنیم چرا که کشتی از جمله ورزش های پر هوادار و جذاب نه تنها در ایران بلکه در دنیا است.

دبیر فدراسیون کشت خاطر نشان کرد: خوشبختانه مدیریت ورزش استان مرکزی با هیأت های ورزشی تعامل خوبی دارد که این می تواند موجب پیشرفت ورزش در این استان باشد.

لازم به ذکر است در انتخابات هیأت کشتی استان مرکزی ابوالقاسم ترکمان با کسب 11 رأی برای چهار سال به عنوان رئیس هیأت انتخاب شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 21 فروردین 1400 بروزرسانی: 21 فروردین 1400 گردآورنده: cicagraphic.ir شناسه مطلب: 1645

به "ارتقا و پیشرفت ورزش کشتی در استان مرکزی احتیاج به همدلی دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارتقا و پیشرفت ورزش کشتی در استان مرکزی احتیاج به همدلی دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید