10 مدل بادکنک آرایی ساده و جذاب برای مجالس

به گزارش مجله گرافیک، بادکنک آرایی برای مجالس مختلفی مثل جشن تولد، جشن عروسی و افتتاحیه فروشگاه ها استفاده می شود. در اینجا 10 نوع بادکنک آرایی مدل قلبی، اسب تک شاخ، میوه ای، سقفی و... یاد داده شده است که به سادگی می توانید برای تم ها و جشن های مختلف از آن ها استفاده کنید.

10 مدل بادکنک آرایی ساده و جذاب برای مجالس

خبرنگاران | سرویس خانه داری - بادکنک آرایی از آنچه به نظر می رسد ساده تر است. در این آموزش می توانید مدل های زیبای بادکنک آرایی با وسایل ساده و دم دستی را بیاموزید. حتی با بادکنک های ساده گرد و لوله ای می توانید مدل های زیبا و خاص درست کنید.

1- بادکنک آرایی مدل قلبی

برای درست کردن این مدل بادکنک آرایی زیبا ابتدا باید یک قالب قلب با مقوا یا لوله های فومی بسازید. برای درست کردن قالب مقوایی باید مقواها را به قطعه های کوچک تبدیل کنید و با انهنای مناسب به حالت قلب به هم بچسبانید.

بادکنک ها را در سایزهای مختلف باد کنید. بعد آنها را از سرانجام یکی در میان طوری که یکی به سمت داخل قلب و یکی به خارج از آن باشد، روی قالب بچسبانید.

به همین ترتیب یک ردیف کامل از بادکنک ها را روی قالب بچسبانید.

حالا بادکنک های دیگر را بین بادکنک های ردیف اول بچسبانید. سعی کنید بادکنک ها با سایز و رنگ های مختلف در کنار هم قرار گیرند تا زیبایی آن بیشتر به چشم بیاید. می توانید برخی از بادکنک ها را با نخ های کوچک به قالب وصل کنید تا کمی آویزان شده و حالت زیباتری به کار بدهند.

به این ترتیب بادکنک آرایی مدل قاب قلبی به زیبایی آماده شده است.

همچنین می توانید به جای قاب مقوایی یک قلب کامل روی مقوا درست کنید و بادکنک ها را در سایز و رنگ های مختلف روی آن بچسبانید. ادامه فرایند این تزیین نیز مثل مدل تو خالی آن است.

از این مدل های زیبا می توانید برای تم های عاشقانه تولد و یا ولنتاین استفاده کنید.

2- تزیین بادکنک های مدل دار

این روش ساده ترین راه برای تزئین مجالس است. می توانید بادکنک های شکل دار مختلف تهیه کنید و با یک چیدمان مناسب همراه با گل به زیبایی آن را بیارایید.

3- بادکنک آرایی مدل کاکتوس

برای این مدل بادکنک آرایی به بادکنک های سبز لوله ای و گرد نیاز دارید. بادکنک های لوله ای را باد کنید و آن ها را از سر به هم وصل کنید.

- اگر می خواهید کاکتوس ها ایستاده باشند، بادکنک های کوچک گرد را روی قسمت های مختلف بادکنک لوله ای به هم وصل کنید. همچنین می توانید بادکنک های گرد را روی سر هم بچسبانید تا به یک کاکتوس حبابی تبدیل بشود.

- برای درست کردن کاکتوس های بوته ای می توانید بادکنک های لوله ای باریک را از سرانجام در کنار هم بچسبانید و روی زمین قرار بدهید.

4- بادکنک آرایی مدل حیوانات

این بادکنک آرایی زیبا و ساده را می توانید با کمک بچه ها خود در منزل درست کنید. با استفاده از کاغذ رنگی، چسب و نخ های پلاستیکی طرح چشم، گوش و پوزه حیوانات مختلف را درست کنید. سپس شکل ها را روی بادکنک های معمولی بچسبانید و آن ها را خاص و زیبا کنید.

5- تزیین سقف با بادکنک

این مدل ساده و در عین حال زیبا و مجلسی است. تنها کافی است بادکنک های رنگی را باد کرده و آنها را از سقف آویزان کنید. برای این کار می توانید از گاز هلیوم نیز استفاده کنید.

6- بادکنک آرایی مدل دونات

برای درست کردن این مدل بهتر است از بادکنک های حلقه ای و یا بادکنک های پهن استفاده کنید. اگر بادکنک حلقه ای دارید می توانید روی آن را رنگ آمیزی کنید. اگر از بادکنک های ساده استفاده می کنید می توانید روی بادکنک را رنگ آمیزی کرده و یا با کاغذ های رنگی دایره تو خالی درست کنید و روی بادکنک بچسبانید. سپس با کاغذ رنگی های کوچک روی آن را تزئین کنید.

7- بادکنک آرایی مدل بستنی قیفی

ابتدا بادکنک ها را باد کنید، بعد با استفاده از کاغذهای مربعی قیف درست کنید و روی سر بادکنک بچسبانید. حالا کافی است بادکنک ها را آویزان کنید و از زیبایی آن لذت ببرید.

8- بادکنک آرایی اسب تک شاخ

برای درست کردن مدل تک شاخ به یک بادکنک بزرگ گرد و چند بادکنک لوله ای باریک نیاز دارید. برای شاخ اسب می توانید از بادکنک های آماده استفاده کنید و یا یک بادکنک لوله ای باریک را حالت فنری بپیچید و روی سر بادکنک اصلی بچسبانید. سپس بادکنک های لوله ای دیگر را دور شاخ بچسبانید تا مو های اسب را تشکیل دهند.

برای درست کردن گوش اسب شاخ دار می توانید از یک بادکنک گرد کوچک و یک بادکنک لوله ای کوتاه استفاده نمایید. همچنین می توانید گوش ها را با کاغذ یا مقوا درست کنید و روی بادکنک بچسبانید. در سرانجام با ماژیک صورت اسب را روی بادکنک نقاشی کنید.

از این مدل تزیین بادکنک، می توانید در تم تولد اسب تک شاخ استفاده کنید.

9- بادکنک آرایی میوه ای

در این مدل با استفاده از ماژیک و کاغذهای رنگی روی بادکنک های رنگی طرح میوه بکشید. مثلا با کاغذ رنگی سبز و ماژیک مشکی می توانید روی یک بادکنک صورتی یا قرمز طرح هندوانه درست کنید.

10- بادکنک آرایی دیواری

ابتدا بادکنک ها را باد کنید و به آن ها نخ وصل کنید. نخ ها باید طول مناسب داشته باشند که بتوانند ردیفی بالای سر هم قرار بگیرند. سپس یک میله یا چوب تهیه کنید و نخ بادکنک ها را به آن وصل کنید. میله را در جای مناسب قرار دهید تا بادکنک ها به خوبی خودنمایی کنند.

منبع: setare.com
انتشار: 2 اسفند 1399 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: cicagraphic.ir شناسه مطلب: 1546

به "10 مدل بادکنک آرایی ساده و جذاب برای مجالس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "10 مدل بادکنک آرایی ساده و جذاب برای مجالس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید