پورشیب: در کمیسیون ورزشکاران با هیچ گروهی نیستم، فقط در خصوص خودم صحبت می کنم

به گزارش مجله گرافیک، عضو کمیسیون ورزشکاران در کمیته ملی المپیک دلایل غیبت خود در جلسه این کمیسیون را تشریح کرد.

پورشیب: در کمیسیون ورزشکاران با هیچ گروهی نیستم، فقط در خصوص خودم صحبت می کنم

به گزارش خبرنگاران، ذبیح الله پورشیب در خصوص عضویت در کمیسیون ورزشکاران گفت: در کمیسیون در خدمت دوستان هستیم. عزیزان و قهرمانانی که لطف کردند و به من رای دادند و تمام کوشش خود را به کار می گیریم که اعتماد آنها را جوابگو باشیم و هر کاری که از دستمان بر می آید و عملی می گردد را انجام دهیم.

وی در خصوص اینکه اظهار نظرهای متناقضی در خصوص عدم حضورش در جلسات کمیسیون ورزشکاران مطرح شده است، گفت: من واقعا در شهرستان بودم و کار داشتم و گفتم اگر جلسه یک روز بعد یعنی در روز دوشنبه باشد، می توانم شرکت کنم. زمان جلسه دو-سه روز قبل اعلام شد من برنامه ای در شهرستان داشتم که از دو هفته قبل برنامه ریزی شده بود و نمی توانستم برگردم.

عضو کمیسیون ورزشکاران تاکید نمود: من با هیچ گروهی نیستم و فقط در خصوص خودم نظر می دهم و اگر حرفی باشد خودم می زنم و کاری به کسی ندارم.

پورشیب در خصوص اینکه با غیبت در جلسه کمیسیون ورزشکاران شانس کاندیدا شدن را از دست داده است و اینکه آیا برنامه ای برای نامزد شدن در پست ها نداشته است، گفت: بالاخره در این مورد برنامه هایی داشتم ولی قهرمانان و دوستان دیگر هستند و همه یکصدا و یکدل باید پیش بروند تا اتفاقات خوبی بیفتد و من هم کنار آنها هستم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا فکر می کنید حواشی در کمیسیون ورزشکاران ادامه خواهد داشت، اضافه نمود: امیدوارم حواشی رفع شده باشد. من کاری به کشتی ندارم و در خصوص کشتی نظر نمی دهم آنها خودشان می توانند در خصوص خودشان نظر دهند. من هم فقط در خصوص خودم صحبت می کنم. دوست دارم یک کمیسیون قوی داشته باشیم و به ورزشکاران یاری کنیم و نمی خواهم به حاشیه برویم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 6 اردیبهشت 1401 گردآورنده: cicagraphic.ir شناسه مطلب: 2123

به "پورشیب: در کمیسیون ورزشکاران با هیچ گروهی نیستم، فقط در خصوص خودم صحبت می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پورشیب: در کمیسیون ورزشکاران با هیچ گروهی نیستم، فقط در خصوص خودم صحبت می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید