واکنش دو مجری و گوینده تلویزیون به حذف فردوسی پور

به گزارش مجله گرافیک، مازیار ناظمی و رضا رشیدپور نسبت به پخش نشدن برنامه نود که برای دومین بار در شب گذشته رخ داد، ضمن تاکید بر اینکه نود حذف شدنی نیست، واکنش نشان دادند.

واکنش دو مجری و گوینده تلویزیون به حذف فردوسی پور

به گزارش مجله گرافیک، مازیار ناظمی - گوینده اخبار ورزشی تلویزیون و مدیر فعلی روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان - درباره پخش نشدن برنامه نود اظهار کرد: 22 سال از روزهای آشنایی من با آن جوان بلندپایه موفرفری که با کلی مجلات ورد ساکر، شوت و مچ که به شبکه سه می آمد و موقع تست گزارشگری، همه به هم نگاه می کردند و بعضی قدیمی ها می خندیدند، می گذرد. خاطرم هست می گفت، یکشنبه ها حس عجیبی دارد و در عالم خیال در فوتبال جزیره است!

او درباره فعالیت عادل فردوسی پور و محبوبیت این مجری اظهار کرد: عادل واقعا با سماجت و زحمت فراوان به اینجا رسید، شک نکنید حتما نود می ماند و عادل که با سرمایه کشور و مردم عادل و خالق نود شد، با درایت، همکاری خود را در رسانه ملی ادامه خواهد داد. نه خداحافظی در کار است و نه از دست رفتن نودی، چراکه قطعا صدا و سیما خانه فردوسی پور است.

رضا رشیدپور - مجری تلویزیون - نیز صبح امروز در برنامه صبح گاهی خود، در واکنش به پخش نشدن برنامه نود تاکید نمود که مسئولان شبکه سه باید با مردم شفاف صحبت نمایند.

او با بیان اینکه رسانه ملی را جدا از برنامه نود نمی داند و این برنامه یکی از برنامه های موفق سازمان صدا و سیما است، اظهار کرد: از مسئولان شبکه خودمان درخواست می کنم که در چارچوب حرفه ای، مسائل و سوء تفاهم ها هر چه که هست، شفاف سازی نمایند.

او در ابتدای این اظهارات یادآور شد که دوست ندارد نظرات شخصی اش را در برنامه مطرح کند، اما از مسولان تلویزیون می خواهد که شفاف تر عمل نمایند.

رشیدپور عنوان کرد: من جزو یکی از بینندگان برنامه نود هستم، علی رغم اینکه فوتبالی نیستم، اما برنامه نود و عادل فردوسی پور برای من بسیار جذاب هستند.

به گزارش مجله گرافیک، شامگاه گذشته، روابط عمومی شبکه سه سیما در اطلاعیه ای خاطرنشان کرد که برنامه نود پخش نخواهد شد.

در پی نوشت این اطلاعیه شبکه سه درباره علت پخش نشدن برنامه عادل فردوسی پور، چنین آمده بود: با عنایت به رفتار غیر حرفه ای تهیه نماینده و مجری برنامه نود در پی عدم پخش این برنامه، به دلیل پخش بازی انگلیس – اسپانیا در دوشنبه گذشته، و همچنین استمرار رفتار خارج از عرف ایشان در مصاحبه خلاف ابلاغ گروه ورزش، برنامه مذکور این هفته پخش نخواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 اسفند 1397 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: cicagraphic.ir شناسه مطلب: 77

به "واکنش دو مجری و گوینده تلویزیون به حذف فردوسی پور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش دو مجری و گوینده تلویزیون به حذف فردوسی پور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید