واکنش به شایعات و جنجال های مراسم عقد مهدی طارمی

به گزارش مجله گرافیک، مهدی طارمی ستاره ایرانی تیم پورتو که در بین ستاره های ایرانی بیشترین درخشش را داشته و به نوعی گل نموده به شدت مورد توجه علاقه مندان به فوتبال قرار گرفته است. مهدی این بار، اما یک دغدغه شیرین داشت و آن هم به متأهل شدن او باز می گشت. نکته جالب در این رابطه به این موضوع باز می گردد که ستاره فوتبال ایران یعنی مهدی طارمی به دور از هر گونه تجملاتی خیلی ساده مراسم عقد خودش را برگزار کرد. پدر مهدی طارمی که به نوعی پرورش دهنده اصلی مهدی محسوب می گردد و استعداد ناب فوتبالی او را به نوعی شناسایی کرد و حق مهمی بر گردن مهدی به لحاظ فوتبالی دارد از این موضوع خیلی خرسند است، اما از انعکاس خبری برخی از سایت های خبری که خبر عقد مهدی را خیلی در بوق و کرنا نموده و اخبار غیرواقعی در رابطه با مراسم عقد پسرش نوشته اند دل پردردی دارد و به ایران ورزشی می گوید که واقعاً توقع نداشته که یک مراسم ساده را به شکلی منعکس سازند که به هیچ وجه صحت نداشته و دلخوری خودش را به شدت از این مسأله به خبرنگار ایران ورزشی اطلاع می دهد و بر این نکته صحه می گذارد که عقد مهدی با حضور 10-15 نفر برگزار گردید و همسر مهدی را که به عقد مهدی در آمده خوزستانی می داند.

واکنش به شایعات و جنجال های مراسم عقد مهدی طارمی

مهدی، اما در تعطیلات مدتی را در بوشهر سپری کرد و مراسم عقدش را هم در زادگاهش برگزار کرد. طارمی که از ناحیه زانوی راست کمی احساس درد داشت روی زانوی خودش فیزیوتراپی انجام داد تا دردش به حداقل برسد و با خیال آسوده تری به پرتغال برود.

طارمی، اما روز گذشته در حالی راهی پرتغال شد که باید در اردوی تیمش حاضر گردد اردویی که مدت آن یک هفته معین شده و پس از آن ستاره ایرانی باید به همراه همبازیانش در فینال سوپر جام شرکت کند و دوباره رودرروی تیمی به میدان برود که در فینال جام حذفی آن را شکست داده اند، اما به هر حال باید مقابل تیم توندلا این بار در سوپرجام باز هم برای کسب عنوان دیگری و قهرمانی که به نوعی عادت پورتو تبدیل شده و البته با حضور مهدی طارمی بیشتر شده و ایرانی ها نیز به شدت و هیجان بیشتری آن را دنبال می نمایند یک تاریخ سازی دیگر را در پورتو به همراه همبازیانش تجربه کند.

منبع: فرارو
انتشار: 2 مرداد 1401 بروزرسانی: 2 مرداد 1401 گردآورنده: cicagraphic.ir شناسه مطلب: 2200

به "واکنش به شایعات و جنجال های مراسم عقد مهدی طارمی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش به شایعات و جنجال های مراسم عقد مهدی طارمی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید