مقاله: آیا سم زدایی با آب نمک امکان پذیر است؟

به گزارش مجله گرافیک، برای تهیه این محلول سم زدا باید ابتدا تشت را پر کنید. سپس باید یک فنجان نمک را به درون تشت اضافه کنید و خوب آب را هم بزنید تا نمک حل گردد. در مرحله بعد چند قاشق روغن زیتون را به آب نمک اضافه نموده و خوب با آن مخلوط کنید و در نهایت یک فنجان سرکه را به محلول بیفزایید.

مقاله: آیا سم زدایی با آب نمک امکان پذیر است؟

برای سم زدایی با آب نمک روش های مختلفی وجود دارد. در این بخش از خبرنگاران به معرفی بعضی از معروف ترین آن ها خواهیم پرداخت.

با وجود این که در مطالعات پزشکی اجرا شده، امکان سم زدایی بدن به وسیله پاها ثابت نشده، اما در طب شرقی قرن هاست که این روش استفاده می گردد. پزشکان طب سنتی چینی (TCM) معتقدند نصف النهارهایی که از روی پاها می گذرند، روی تمام بدن یا بخش های مهمی از آن تأثیرگذار هستند. با توجه به این موضوع، حمام پاها می تواند یک اقدام درمانی خوب باشد.

منیزیمی که در نمک اپسوم وجود دارد، سبب کاهش درد و التهاب می گردد. ترکیبات این نمک جهت سم زدایی در بدن را تحریک نموده و سیستم عضلانی و عصبی را تقویت می نماید. سرکه ای که در این محلول وجود دارد قارچ کش است و به تنظیم PH پوست یاری می نماید. پس از سم زدایی با آب نمک و ترکیبات فوق نه تنها دیگر احساس خستگی در پاها نخواهید داشت، بلکه از شر بوی بد پا نیز خلاص می شوید.

منبع مقاله: آیا سم زدایی با آب نمک امکان پذیر است؟

انتشار: 24 مهر 1400 بروزرسانی: 24 مهر 1400 گردآورنده: cicagraphic.ir شناسه مطلب: 1927

به "مقاله: آیا سم زدایی با آب نمک امکان پذیر است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: آیا سم زدایی با آب نمک امکان پذیر است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید