محکومیت پرسپولیس و استقلال با شکایت مکانی و نظری

به گزارش مجله گرافیک، کمیته معین شرایط فدراسیون فوتبال در آرای جدید خود دو باشگاه پرسپولیس و استقلال را به خاطر شکایت بازیکنان سابق این تیم محکوم کرد.

محکومیت پرسپولیس و استقلال با شکایت مکانی و نظری

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال،کمیته معین شرایط بازیکنان آرای جدید خود را درباره بعضی از پرونده های مطروحه به توضیح زیر اظهار داشت:

با توجه به شکایت اصغر نصیری از باشگاه گل گهر سیرجان، این باشگاه به پرداخت 610 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 12 میلیون و 200 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواستار محکوم شد.

در پی شکایت مسعود عالی پور از باشگاه پارس جنوبی جم، این باشگاه به پرداخت مبلغ یک میلیارد و 571 میلیون و 400 هزار ریال بابت اصل خواسته به انضمام مبلغ 31 میلیون و 428 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواستار محکوم شد.

براساس رأی صادر شده در پرونده شکایت سوشا مکانی از باشگاه پرسپولیس، کمیته شرایط این باشگاه را به پرداخت مبلغ یک میلیارد و 453 میلیون و 500 هزار ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 29 میلیون و 70 هزار ریال بابت هزینه دادرسی محکوم کرد.

در پرونده شکایت محمدمهدی نظری از باشگاه استقلال تهران، این باشگاه به پرداخت مبلغ سه میلیارد و 830 میلیون ریال بابت اصل خواسته به اضافه مبلغ 76 میلیون و 600 هزار ریال بابت هزینه دادرسی محکوم شد.

آرای صادره ظرف مدت هفت روز از تاریخ ابلاغ در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدیدنظرخواهی خواهد بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 25 دی 1398 بروزرسانی: 25 دی 1398 گردآورنده: cicagraphic.ir شناسه مطلب: 653

به "محکومیت پرسپولیس و استقلال با شکایت مکانی و نظری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محکومیت پرسپولیس و استقلال با شکایت مکانی و نظری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید