لحظه خارج کردن بقایای پسر گم شده از شکم کروکدیل!

به گزارش مجله گرافیک، بقایای پسر 14 ساله ای که یک هفته از مفقود شدنش می گذشت از داخل شکم کروکدیل خارج شد.

لحظه خارج کردن بقایای پسر گم شده از شکم کروکدیل!

به گزارش خبرنگار، مسئولان محلی در مالزی بقایای پسر نوجوانی را که شش روز از مفقودی وی می گذشت در داخل بدن یک کروکدیل پیدا کردند. ریکی گانیا 14 ساله در کنار رودخانه در جستجوی صدف بود که ناگهان مورد حمله یک کروکدیل قرار گرفت. این حیوان پس از حمله به پا های قربانی او را به داخل آب کشید. این اتفاق در روماه دادات در منطقه تانجونگ مانیس مالزی رخ داد.

پس از مفقود شدن این نوجوان عملیات جستجو برای پیداکردن وی در محدوده ای 3 کیلومتری آغاز شد. با وجود آنکه این نوجوان در تاریخ 26 جولای مفقود شده بود، اما تلاش جستجوگران برای پیداکردن وی به نتیجه نرسیده بود. عمه این نوجوان به ماموران گفته بود که او لحظه حمله کروکدیل به ریکی گانیا را دیده است.

  • مرگ رمال چینی بر اثر گزش مار در خیابان!

سرانجام امدادگران در محلی که گفته می شد این پسر آخرین بار دیده شده است کروکدیلی 4.5 متری را پیدا کردند. پس از جمع آوری اطلاعات این حیوان در تاریخ 31 جولای شکار و پس از انتقال به خشکی بدن آن شکافته شد. ماموران نجات برای شکار این حیوان از مرغ استفاده کردند.

ماموران نجات پس از شکافتن شکم کروکدیل بقایای بدن قربانی را پیدا کردند. بقایای پیداشده این نوجوان به خانواده وی برای انجام مراسم خاکسپاری تحویل داده شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 13 مهر 1399 بروزرسانی: 13 مهر 1399 گردآورنده: cicagraphic.ir شناسه مطلب: 1267

به "لحظه خارج کردن بقایای پسر گم شده از شکم کروکدیل!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لحظه خارج کردن بقایای پسر گم شده از شکم کروکدیل!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید