عصبانیت عجیب ترامپ از یک سوال ساده

به گزارش مجله گرافیک، خبرنگاران؛ باراک اوباما، رئیس جمهوری پیشین آمریکا طی سفر به ایالت معین کننده فلوریدا در سخنرانی خود ضمن بازگویی ماجرای عصبانیت ترامپ بخاطر یک سوال ساده درباره برنامه هایش، گفت: مردم شهر میامی! اگر رییس جمهوری برای این پرسش که در دور دوم چه خواهی کرد پاسخی ندارد، پس وظیفه ماست که اجازه ندهیم او دور دومی داشته باشد.

عصبانیت عجیب ترامپ از یک سوال ساده

به گزارش خبرنگاران؛ باراک اوباما، رئیس جمهور سابق آمریکا در سخنرانی با انتقاد از رئیس جمهور کنونی آمریکا گفت که وی واقعیت اتفاقی که برای کشور در حال روی دادن است را نمی داند.

اوباما که در تجمع انتخاباتی در ایالت فلوریدا و در حمایت از جو بایدن نامزد دموکرات ها صحبت می کرد، گفت: وی (ترامپ) برنامه ای ندارد. وی حتی واقعیت چیزی که در سراسر کشور درباره همه گیری ویروس کرونا در حال اتفاق افتادن است را نمی داند.

وی گفت: از ترامپ پرسیدند برنامه شما برای دور دوم ریاست جمهوری چیست؟ ترامپ از چنین پرسش ابتدایی عصبانی شد و مصاحبه را ترک کرد. مردم شهر میامی! اگر رییس جمهوری برای این پرسش که در دور دوم چه خواهی کرد پاسخی ندارد، پس وظیفه ماست که اجازه ندهیم او دور دومی داشته باشد.

اوباما در ادامه با بیان اینکه دونالد ترامپ با ریاست جمهوری همانند یک نمایش برای جلب توجه به خود رفتار می کند، هشدار داد: چیزی که ما طی این 10 روز آینده انجام خواهیم داد برای دهه های آینده مهم خواهد بود.

گفتنی است اوباما بامداد روز پنجشنبه (به وقت تهران) در سخنرانی در شهر فیلادلفیا در ایالت پنسیلوانیا صحبت کرد و گفت: ترامپ به هرکسی که از وی حمایت نکند توهین کرده یا آنکه وی را به زندان تهدید می کند. این رفتار عادی یک رئیس جمهور نیست.

رئیس جمهور سابق آمریکا در ادامه گفت: دروغ و اتهام زنی بخشی از مدیریت ترامپ و معاونانش شده و باید با مشارکت گسترده در انتخاباتی آینده هیچ گونه جای تردیدی باقی نماند.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 9 آذر 1399 بروزرسانی: 9 آذر 1399 گردآورنده: cicagraphic.ir شناسه مطلب: 1386

به "عصبانیت عجیب ترامپ از یک سوال ساده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عصبانیت عجیب ترامپ از یک سوال ساده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید