شفر: بازیکنان استقلال مرتب تکرار می نمایند فردا روز ماست، استادیوم پر گردد، السدی ها عصبی می شوند

به گزارش مجله گرافیک، سرمربی استقلال می گوید تیمش با کار تیمی به این مرحله از لیگ قهرمانان آسیا رسیده است.

شفر: بازیکنان استقلال مرتب تکرار می نمایند فردا روز ماست، استادیوم پر گردد، السدی ها عصبی می شوند

به گزارش خبرنگاران، وینفرد شفر، سرمربی تیم فوتبال استقلال در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر السد حاضر شد و اظهار کرد: لیگ قهرمانان یک اتفاق بزرگ است. تیم ما چه بازیکنان و چه کادرفنی با احساس مثبتی به این بازی می آیند. شاید تعدادی در گذشته بودند که فکر می کردند ما اینجا بشینیم و درباره حضور استقلال در نیمه نهایی صحبت کنیم. این بخاطر کار تیمی ما است.

وی ادامه داد: السد تیمی نیست که مقابل پرسپولیس بازی کرد. یک بازیکن از کره و بازیکنی از اتلتیکو مادرید گرفته و قوی تر گردیده است. ما اگر به این مرحله رسیدیم بخاطر ذهنیت و روحیه و کار تیمی بوده است. همینطور بخاطر هواداران استقلال که از ما حمایت می نمایند. ما برای این بازی کاملا آماده ایم اما هنوز آمادگی مان صد درصد نگردیده زیرا پنج بازیکنمان جدا گردیده اند و پنج بازیکن جدید اضافه گردیده اند. نکته مهم این است که هواداران استادیوم را پر نمایند. این بسیار خوب است که هواداران مان مثل بازی با الریان، العین و ذوب آهن ما را خوب حمایت نمایند تا نتیجه ای که می خواهیم را کسب کنیم. تمامی اعضای کادرفنی و بازیکنانمان دقیقه به دقیقه خوشحالند که فردا بازی دارند و مرتب تکرار می نمایند فردا روز ماست. ما احتیاج به کسب نتیجه خوبی داریم تا در بازی برگشت کارمان آسان تر باشد. تاریخ بازی ما در دیدار برگشت پس از 3 روز فیفادی و 4 روز قبل از بازی لیگ است و این قابل درک نیست. در حالی که السد بخاطر بازی با ما یک هفته در لیگ قطر بازی نداشت.

سرمربی استقلال اضافه نمود: امروز آخرین تمرین تیم ما است و همه بر روی بازی تمرکز دارند. از هوادارن می خواهم ضمن پر کردن استادیوم، بدون ترقه و لیزر به آزادی بیایند و تنها استقلال را تشویق نمایند. برای کسب نتیجه خوب، همه باید باهم بجنگند و کوشش نمایند تا به پیروزی برسند. من اعتماد به نفس دارم زیرا می دانیم قرار است چه کاری انجام دهیم و چگونه تیم برتر شویم.

او درباره ناکامی مهاجمان استقلال در دو دیدار اخیر این تیم در لیگ برتر و تغییر سیستم و احتمال بازی با دو مهاجم برابر السد توضیح داد: زمانی که ما با سیستم خودمان بازی می کنیم، تبریزی به عنوان مهاجم به دیگر مهاجم ما اضافه می گردد. ما با دو یا سه مهاجم بازی می کنیم. زمانی که توپ داریم، وینگرهای ما به عنوان مهاجم وارد محوطه جریمه می شوند. ما فرصت های زیادی در آن دو بازی داشتیم. چیزی بیشتر از شانس احتیاج داریم. باید در زدن ضربه آخر محکم تر باشیم و بگوییم این توپ من است و باید به گل تبدیل گردد. هافبک های ما هم باید به خطوط هجومی اضافه شوند.

شفر درباره تعویض کریمی در دیدار با فولاد گفت: دلیل تعویض کریمی اهمیت بازی با السد بود و بازیکنی مثل او باید همیشه آماده باشد و همیشه در بهترین شرایطش برای ما بازی کند.

شفر درباره قیمت بلیت های دیدار تیمش برابر السد گفت: من اکنون سرمربی هستم اما اگر مسئولیت مدیریتی گرفتم، سعی می کنم قیمت آن کاهش پیدا کند. دوست دارم فردا استادیوم پر گردد زیرا حریف مان عصبی می گردد و این فضا را جذاب خواهد نمود.

شفر درباره تقابل کریمی مقابل ژاوی و گابی و فرماندهی خط میدان استقلال مقابل السد توضیح داد: بله، کریمی از بهترین بازیکنان آسیاست. هر بازیکنی به هر تیم جدیدی می رود باید در پست جدیدش به هماهنگی برسد. او می تواند تیم ما را به مسیر درست یعنی پیروزی قرار دهد. کریمی پتانسیل بالایی دارد و می تواند عامل موفقیت ما گردد. مثل فرشید باقری که با وجود فوت پدرش، در تمرینات عالی کار کرد. از عوامل موفقیت استقلال کار تیمی و نظم است که با وجود جذب بازیکنان جدید، باید این هماهمگی زودتر بدست بیاید تا تیم در مسیر موفقیت گام بردارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 25 مهر 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cicagraphic.ir شناسه مطلب: 20

به "شفر: بازیکنان استقلال مرتب تکرار می نمایند فردا روز ماست، استادیوم پر گردد، السدی ها عصبی می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شفر: بازیکنان استقلال مرتب تکرار می نمایند فردا روز ماست، استادیوم پر گردد، السدی ها عصبی می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید