زنی که به 4 نسل از خانواده یک روباه غذا داد، عکس

به گزارش مجله گرافیک، زنی اهل بریتانیا، 25 سال است به چند نسل از خانواده یک روباه غذا می دهد.

زنی که به 4 نسل از خانواده یک روباه غذا داد، عکس

نادیا زکالوند: شارون هیوز، 25 سال پیش دو روباه گرسنه را در ایوان خانه اش دید و به آنها غذا داد و او این کار را تا به امروز ادامه داده است. اکنون شارون هیوز به لطف پلتفرم های رسانه های اجتماعی مانند تیک تاک و اینستاگرام می تواند این ضیافت روزانه روباه ها را با باقی مردم جهان به اشتراک بگذارد.

همه چیز از یک ربع قرن پیش آغاز شد؛ یک روز صبح دو روباه که ظاهرا زوج بودند، وارد باغ خانم هیوز شدند و از آنجایی که گرسنه بودند، خانم هیوز به آنها غذا داد. بعد از آن، آنها و البته 4 نسل بعد از آنها هر روز صبح به در خانه شارون هیوز آمده و از دست او غذا می گیرند. 8 روباه کنجکاو و گرسنه هر روز در کل سال، به جز دو ماه که فصل جفت گیری است، برای گرفتن غذا به در خانه خانم هیوز می آیند.

به نظر می آید این روباه ها نزدیک خانه هیوز، برای خود لانه ساخته اند، چراکه تا شارون هیوز آنها را برای غذا صدا می نماید، آنها خود را به سرعت به او می رسانند. خانم هیوز، روی 8 روباه، براساس ظاهر و البته عادت هایشان نام هم گذاشته است. نام یکی از روباه ها چارلز است، برای اینکه سروکله این روباه در روز تاجگذاری چارلز سوم (پادشاه فعلی بریتانیا) پیدا شد.

هیوز، علاوه بر غذا، با یاری دامپزشک محلی شان، درد و زخم هایشان را هم درمان می نماید و اگر لازم باشد، به آنها نوعی مسکن مخصوص می دهد. روباه ها هم برای نشان دادن محبت شان به شارون هیوز، گاه گاهی هدیه می آورند. مثلا، یکبار برای او موش آورده بودند.

افراد بسیاری در تیک تاک از این کار خانم هیوز استقبال نموده بودند اما بیشتر کارشناسان حیوانات می گویند، نباید به حیوانات حیات وحش غذا داد.

منبع:

odditycentral

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 10 مرداد 1402 بروزرسانی: 10 مرداد 1402 گردآورنده: cicagraphic.ir شناسه مطلب: 2375

به "زنی که به 4 نسل از خانواده یک روباه غذا داد، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زنی که به 4 نسل از خانواده یک روباه غذا داد، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید