رقابتهای انتخابی تیم ملی ووشو برگزار گردید

به گزارش مجله گرافیک، به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو، مسابقات درون اردویی تیم های ملی ووشو آقایان و بانوان به منظور معرفی نفرات اعزامی به بازی های آسیایی 2022 هانگژو امروز (شنبه 14 اسفند) در اوزان مختلف برگزار گردید.

رقابتهای انتخابی تیم ملی ووشو برگزار گردید

در بخش بانوان و در وزن 60- کیلوگرم شهربانو منصوریان مقابل خواهرش سهیلا منصوریان پیروز شد و در 52- کیلوگرم الهه منصوریان برابر آرزو سلیمی به رجحان رسید. بر اساس اعلام کادر فنی، در این دو وزن ووشوکاران سه بار با هم مسابقه خواهند داد و ورزشکاری که دو بار پیروز گردد، صاحب پیراهن تیم ملی در بازی های آسیایی خواهد شد.

در بخش مردان که مسابقات به صورت حذفی بود، در وزن 56- کیلوگرم حسام محمدزاده، ابراهیم نادری را شکست داد و مهدی کرمانی برابر نجم الدین علیمرادی به رجحان دست یافت. بر این اساس محمدزاده و کرمانی در اردو باقی ماندند.

در وزن 65- کیلوگرم عرفان آهنگریان مقابل محمد فرهادی پیروز شد و رضا عبداللهی از سد محمد فرهادی گذشت. در این وزن سه ورزشکار حضور داشتند که آهنگریان و عبداللهی تا انتخابی بعدی در اردوی تیم ملی باقی ماندند.

در وزن 60- کیلوگرم هادی روزافزای و سعید جاوید رقابت کردند که جاوید پیروز شد. بعلاوه مبارزه امیرمحمد محسن پور و شجاع پناهی با رجحان پناهی پایان یافت تا بدین ترتیب پناهی و جاوید در اردو باقی بمانند.

در وزن 70- کیلوگرم محسن محمد سیفی مقابل کیانوش شیری به رجحان رسید و محمدمهدی رضایی مقابل کیانوش شیری برنده شد. در این وزن نیز سه نفر بودند که سیفی و رضایی تا اردوی بعدی در اردوی تیم ملی حضور خواهند داشت.

در وزن 75- کیلوگرم علی خورشیدی مقابل جعفر شیرزاد پیروز شد و حمیدرضا سهندی از سد یوسف صبری گذشت. در این وزن سهندی و خورشیدی در اردو ماندند.

بعلاوه در مسابقات انتخابی تیم ملی دانشجویان به منظور شرکت در بازی های یونیورسیاد 2022 در چین و در وزن 60- کیلوگرم مردان عیسی آرسیون مقابل مهدی اکبری مقدم پیروز شد و در وزن 80- کیلوگرم سعید آشوری در جدال با امیر یادگاران به رجحان دست یافت.

در بخش دختران نیز در 60- کیلوگرم مهنا رحیمی، تارا پورحسن را شکست داد و در وزن 52- کیلوگرم الهه محمودی در دور اول فاطمه شکوفان را شکست داد و در دور بعدی مقابل حنانه رستمی پیروز شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 19 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 19 اردیبهشت 1401 گردآورنده: cicagraphic.ir شناسه مطلب: 2137

به "رقابتهای انتخابی تیم ملی ووشو برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رقابتهای انتخابی تیم ملی ووشو برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید