رامبد جوان: هیچ وقت نگفتم ایران جای خیلی خفنی است!

به گزارش مجله گرافیک، رامبد جوان در گفت وگویی برای اولین بار به تبلیغ پرحاشیه اش درباره رژیم گرفتن واکنش نشان داد.

رامبد جوان: هیچ وقت نگفتم ایران جای خیلی خفنی است!

به گزارش همشهری به نقل از سینمادیلی، رامبد جوان در مصاحبه با ماهنامه صبا برای اولین بار به تبلیغ پرحاشیه اش درباره رژیم گرفتن واکنش نشان داد و گفت: من آن تبلیغ را یک سال و نیم پیش ساختم. قراردادی داشتم که ده تیزر بود که بخشی از آن ها به مشکل مجوز خوردند و گفتند که فعلا دست نگه دارید و در نهایت همان روزی پخش شد که دیدید. ادمین گفت که مشکلشان حل شد، تیزر ها را بگذارم؟ گفتم بگذار. نمی دانستم که کدام تیزر را گذاشته و یکدفعه دیدم که همه می گویند این دیگر چیست؟

او گفت: من هیچ اشاره ای به این نکردم که، چون گرانی است پس رژیم بگیریم و این حرف اشتباهی است که تعبیرش نموده اند. پس تکلیف این ماجرا روشن است. این رسما یک ترجمه غلط است که وقتی که تیزر را یک بار بدون این ذهنیت دیدن کنیم متوجه می شویم.

مجری خندوانه ادامه داد: کدام رژیمی می آید چنین حرفی را بزند. چه اعتباری برای او می آورد و اصلا من چرا باید این را روایت کنم؟ هیچ وقت نگفتیم، چون فقیری کمتر بخور. دارد می گوید که اگر می خواهی رژیم بگیری، نگران هزینه اش نباش. من رژیم مقرون به صرفه تر هم برایت دارم. آن تیزر در زمان خودش، هیچ چیز بدی نبود.

رامید جوان گفت: من چه زمانی گفته ام که ایران عالی است؟ حتی یک بار هم نگفته ام که ایران عالی و برترین جای جهان است. من می دانم چه دارم می گویم. هیچ وقت نگفته ام که ایران جای خیلی خفن و خوبی است، هیچ وقت هم نگفته ام که ما خیلی شرایط خوبی داریم. فقط گفته ام که ما خیلی باحالیم، ما خیلی قشنگیم، ما خیلی ماه هستیم و این جمله ام هم طراحی شده و یکدفعه از جیبم بیرون نیامده است و روی آن ساعت ها فکر شده.

وی ادامه داد: اصلا مگر چشم ندارم ببینم در چه شرایطی هستیم که بخواهم بگویم اینجا برترین نقطه زمین است و رنجی هم وجود ندارد؟ بعضی این طور تعبیر کردند که رامبد با ما دوگانه حرف می زند و دوگانه رفتار می نماید.

این هنرمند اضافه نمود: اگر مملکت را دوست داری پس چرا فرزندت خارج از کشور به جهان آمد؟ من این را می فهمم، ولی واقعیتش این است که در روزگار ما آن قدر آیتم های مختلفی در تصمیم گیری های آدم ها نقش دارند که قطعا همینی که می بینیم نیست و مطمئنا آن چیزی هم که از آن تعبیر می گردد هم نیست.

وی در سرانجام گفت: چیز هایی هست که جزییات زندگی من است که اگر بگویم حتما دیگر این بی مهری به وجود نمی آید. شرح دادن های زیاد در روحیات من نمی گنجد و می دانم که ممکن است ضربه اش را هم بخورم، اما ترجیحم این است که برای خودم حریمی داشته باشم.

منبع: فرارو
انتشار: 21 خرداد 1401 بروزرسانی: 21 خرداد 1401 گردآورنده: cicagraphic.ir شناسه مطلب: 2162

به "رامبد جوان: هیچ وقت نگفتم ایران جای خیلی خفنی است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رامبد جوان: هیچ وقت نگفتم ایران جای خیلی خفنی است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید