خداحافظی فروغ عباسی از تیم ملی اسکی، مثلث قهر المپین ها تکمیل شد

به گزارش مجله گرافیک، به گزارش خبرنگاران، فروغ عباسی چهره شناخته شده نه تنها ورزش اسکی بلکه بسیاری از رشته های ورزشی از جمله دوچرخه سواری است. وی که سابقه دو بار حضور در المپیک زمستانی و مشعل داری المپیک زمستانی را در کارنامه دارد روز گذشته در واکنش به برخی اتفاقات و بی مهری ها از دنیای ورزش قهرمانی حرفه ای خداحافظی کرد.

خداحافظی فروغ عباسی از تیم ملی اسکی، مثلث قهر المپین ها تکمیل شد

این تصمیم در روزهایی گرفته می شود که دو اسکی باز مرد تیم ملی آقایان نیز خداحافظی کرده یا کنار گذاشته شده اند. محمد کیادربندسری و حسین ساوه شمشکی برترین اسکی بازان آلپاین ایران با سابقه حضور پیروز در المپیک زمستانی و مدال های متنوع آسیایی در طی سالیان اخیر با مسئولان فدراسیون و کادر فنی تیم های ملی به مشکل خورده اند.

اگرچه گاهاً بعضی خداحافظی ها در دنیای ورزش قهرمانی احساسی و ناشی از شدت فشار مقطعی در بعضی مواقع و رویدادهاست اما آنچه مسلم است اسکی ایران نیاز به یک تحول اساسی در بعضی بخش ها دارد. ضعف های عمده و محسوس اداره اسکی، تمامیت خواهی بعضی افراد، کوچک و کوچک تر شدن دایره فعالیت نام های تکراری در اسکی و بهره بردن بی چون و چرای عده ای از امکانات اسکی از جمله مهمترین معضلات این ورزش زمستانی است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 16 فروردین 1400 بروزرسانی: 16 فروردین 1400 گردآورنده: cicagraphic.ir شناسه مطلب: 1637

به "خداحافظی فروغ عباسی از تیم ملی اسکی، مثلث قهر المپین ها تکمیل شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خداحافظی فروغ عباسی از تیم ملی اسکی، مثلث قهر المپین ها تکمیل شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید