تعطیلی تمرین تیم های ملی تکواندو و پاراتکواندو، شروع اردوی بانوان از 27 مهر

به گزارش مجله گرافیک، اردوی تیم های ملی تکواندو و پاراتکواندو کشورمان با اعلام آرش فرهادیان، روز 16 مهرماه به منظور استراحتی چند روزه به انتها می رسد و از 27 مهر همزمان با اردوی تیم ملی تکواندو بانوان در مرکز جهانی تکواندو شروع می گردد.

تعطیلی تمرین تیم های ملی تکواندو و پاراتکواندو، شروع اردوی بانوان از 27 مهر

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری خبرنگاران از فدراسیون تکواندو، با درخواست سازمان تیم های ملی ظهر روز گذشته (دوشنبه 14 مهرماه) جلسه ای با حضور سید محمد پولادگر رئیس فدراسیون تکواندو، زهرا سروی نایب رئیس بانوان، آرش فرهادیان رئیس سازمان تیم های ملی، هادی ساعی مدیر فنی تیم ملی تکواندو مردان و کادر فنی تیم های ملی تکواندو مردان و زنان و پاراتکواندو کشورمان برگزار گردید.

مجوزها، محدودیت ها و پروتکل های بهداشتی در این جلسه مورد بحث و گفتگو نهاده شد که در نهایت تاریخ جدید از سرگیری تمرینات تیم ملی تکواندو و پاراتکواندو معین شد و قرار شد اردوی تیم ملی تکواندو بانوان نیز که پیش از این قرار بود از 20 مهرماه شروع گردد، به 27 مهرماه موکول گردد.

با اعلام آرش فرهادیان رئیس سازمان تیم های ملی تکواندو، اردوی تیم های ملی تکواندو و پاراتکواندو کشورمان روز 16 مهرماه به منظور استراحتی چند روزه به خاتمه می رسد و از 27 مهرماه همزمان با اردوی تیم ملی تکواندو بانوان در مرکز جهانی تکواندو شروع می گردد.

تیم ملی تکواندو مردان با ترکیب آرمین هادی پور و میرهاشم حسینی دو المپین تکواندو کشورمان و سجاد مردانی و امیرمحمد بخشی تمرینات خود را سپری می نماید. در بخش پاراتکواندو نیز مهدی پوررهنما و اصغر عزیزی پارالمپین های تکواندو کشورمان تمرینات خود را پیگیری می نمایند.

مهلا مومن زاده و غزل سلطانی در وزن اول المپیکی (49- کیلوگرم) و ناهید کیانی و یلدا ولی نژاد در وزن دوم المپیکی (57- کیلوگرم) نیز در گروه زنان به اردوی تیم ملی دعوت شده اند.

4057/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 21 آبان 1399 بروزرسانی: 21 آبان 1399 گردآورنده: cicagraphic.ir شناسه مطلب: 1348

به "تعطیلی تمرین تیم های ملی تکواندو و پاراتکواندو، شروع اردوی بانوان از 27 مهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعطیلی تمرین تیم های ملی تکواندو و پاراتکواندو، شروع اردوی بانوان از 27 مهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید