بقایای یک کلیسای تاریخی در آلمان کشف شد

به گزارش مجله گرافیک، باستان شناسان در آلمان پیروز شدند بقایای کلیسای هزارساله ای را که به وسیله اتوی یکم ساخته شده بود کشف نمایند.

بقایای یک کلیسای تاریخی در آلمان کشف شد

با تور آلمان از دیدنی ترین کشور اروپایی بازدید کنید و از شهرهای برلین، هانوفرو، فرانکفورت و مونیخ آلمان دیدن کنید.

اتوی یکم که از 912 تا 973 میلادی زیست، امپراتوری مقدس روم را توسعه داد. این امپراتوری که کانون آن در آلمان قرار داشت قلمروهای اروپای مرکزی را کنترل می کرد. شواهد تاریخی نشان می دهند یک کاخ و یک کلیسا در استان زاکسن برای اتوی یکم ساخته شده بود که باستان شناسان کاوش برای کشف آن را در ماه می شروع کردند.

کاوش ها نشان می دهد این کلیسا به شکل یک صلیب ساخته شده بود. به گفته باستان شناسان این کلیسا در جریان اصلاحات پروتستانی که در قرن شانزدهم سراسر اروپا را دربرگرفته بود تخریب شد.

در محل کشف بقایای این کلیسا تعدادی اثر تاریخی از جمله یک صلیب برنزی متعلق به قرن سیزدهم که بر روی آن میناکاری اجرا شده بود هم کشف شده است. تکه بزرگی از یک ناقوس کلیسا، یک سنجاق سینه تزئین شده متعلق به قرن نهم میلادی و چندین سکه تاریخی از دیگر آثار تاریخی به تعداد می فرایند که به وسیله باستان شناسان در این محل کشف شده اند.

باستان شناسان بعلاوه چندین قبر را که بعضی از آن ها با استفاده از آجر ساخته شده بودند در اطراف این کلیسا کشف کردند.

لایوساینس نوشت،آنالیز بقایا همچنان ادامه دارد. در حال حاضر کسب اطلاعات بیشتر درباره کلیسا در اولویت قرار گرفته است. بعلاوه با توجه به این که شواهد تاریخی نشان می دهند کاخی در نزدیکی این کلیسا ساخته شده است ادامه کاوش باستان شناسان می تواند به کشف بقایای این کاخ منجر گردد.

منبع: گردشبان
انتشار: 18 مرداد 1400 بروزرسانی: 18 مرداد 1400 گردآورنده: cicagraphic.ir شناسه مطلب: 1852

به "بقایای یک کلیسای تاریخی در آلمان کشف شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بقایای یک کلیسای تاریخی در آلمان کشف شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید