کونته: دریافت دو گل با فقط دو شوت شرم آور است

به گزارش مجله گرافیک، سرمربی تیم ملی ایتالیا بعد از تساوی شاگردانش در ملاقات محبت آمیز برابر رومانی، گفت که حق آتزوری چیزی بیش از نتیجه 2 بر 2 بوده است.

کونته: دریافت دو گل با فقط دو شوت شرم آور است

به گزارش مجله گرافیک، آنتونیو کونته پس از بازی محبت آمیز آتزوری برابر رومانی در شهر بولونیای ایتالیا که در آن مردانش یک بار از حریف عقب افتادند، یک بار پیش و در نهایت 2 بر 2 مساوی کردند، مدعی شد که بازی باید به سود شاگردان او سرانجام پیدا می کرد.

کونته که تیمش دو دقیقه به سرانجام بازی گل تساوی را دریافت کرد، به شبکه رای اسپورت ایتالیا گفت: ما برای کسب پیروزی بیش از چیزی که لازم بود، کوشش کردیم. باید حواس مان را جمع کنیم تا از رخ دادن اتفاقاتی مشابه به این در بازی ها بعدی مان جلوگیری کنیم. رومانی دو شوت به سمت دروازه ما شلیک کرد و با همان دو شوت دو گل زد. این شرم آور است. ما با توجه به شیوه بازی مان که از هر لحاظ برتر از حریف بود، واقعاً باید می بردیم.

کونته ادامه داد: عملکرد تیم ما بسیار خوب بود و من ناراحتم که نتوانستم بازی را ببریم، چون دو دقیقه به سرانجام ملاقات گل خوردیم. کوشش می کنم که کارم را انجام دهم و شما خودتان می تواند قضاوت کنید. ایتالیا در ابتدای کار تحت فشار زیادی بازی می کرد، چون در ابتدای بازی گل خورد (دقیقه 8) و کمی طول کشید تا آن شوک را فراموش کند. من مطمئنم که بازیکنان ما تمام کوشش شان را انجام دادند و با انسجام بازی کردند. آنها هر کاری از دست شان ساخته بود برای کسب پیروزی انجام دادند.

سرمربی پیشین یوونتوس تأکید کرد: مایه تأسف است، چون وقتی شما به این شیوه بازی و این تعداد موقعیت گلزنی خلق می کنید، حق تان است که برنده بازی باشید. من نه تنها از نتیجه این بازی بلکه از نتیجه بازی قبلی مان در بلژیک (باخت 3 بر یک ایتالیا) هم عصبانی ام. یک بار دیگر ما نتوانستیم به نتیجه ای که می خواستیم دست پیدا کنیم. امیدوارم که این بازی درس عبرتی برای بازی های بعدی گردد.

بازی محبت آمیز آتزوری و رومانی در بولونیا، آخرین بازی لاجوردی پوشان در سال 2015 بود.

منبع: تسنیم
انتشار: 21 بهمن 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: cicagraphic.ir شناسه مطلب: 726

به "کونته: دریافت دو گل با فقط دو شوت شرم آور است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کونته: دریافت دو گل با فقط دو شوت شرم آور است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید